پرسپولیس و نساجی مازندران در هفته دوم لیگ برتر بیست و یک ایران و در ورزشگاه آزادی به دیدار هم رفتند و شاگردان یحیی گل محمدی به لطف دبل مهدی عبدی به پیروزی ۲ بر ۱ رسیدند.

پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر بیست و یکم در حالی میزبان نساجی مازندران بود که با توجه به پیروزی استقلال و سپاهان در دو هفته ابتدایی برای عقب نماندن از کورس مدعیان محکوم به پیروزی بود.

شاگردان یحیی گل محمدی بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کردند و در دقایق ابتدایی چند موقعیت را از دست دادند.

در مقابل نساجی هم توانست تا حدودی بازی را به تعادل بکشاند و چند فرصت نصفه و نیمه را از دست داد.

اواخر نیمه اول فشار پرسپولیس بیش تر شد و در یک حمله سریع از سمت چپ و روی ارسال زمینی و عرضی وحید امیری، مهدی عبدی گل اول را برای این تیم زد.

با آغاز نیمه دوم نساجی مازندران بازی را در اختیار گرفت و خیلی زود هم به گل تساوی رسید.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۴۸ با پاس مسعود شجاعی برای مرتضی منصوری در سمت راست و ارسال دقیق این بازیکن، کریم اسلامی با یک سر حساب شده دروازه حامد لک را باز کرد.

پس از این گل یحیی گل محمدی با چند تعویض سعی کرد شرایط را تغییر دهد و آمدن سعید آقایی و سیامک نعمتی این مهم را محقق کرد.

پرسپولیس بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۵۵ شوت دیدنی عیسی آل کثیر به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۶۱ روی ارسال زیبای سیامک نعمتی، ضربه سر سعید آقایی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.

حملات پرسپولیس دقیقه ۶۳ نتیجه داد و روی حرکت عالی سیامک نعمتی از سمت راست و پاس او به محوطه جریمه، ضربه ناقص رضا اسدی به مهدی عبدی رسید و او با یک سر توپ زیبا و ضربه ای تمام کننده دوباره سرخ ها را پیش انداخت.

در ادامه پرسپولیس بازی را اداره کرد و تلاش های دقایق پایانی نساجی مازندران کاری را از پیش نبرد تا شاگردان یحیی گل محمدی با پیروزی ۲ بر ۱ در لیگ برتر ایران به رقابت با سپاهان و استقلال ادامه بدهد.