پرسپولیس و نساجی مازندران در لیگ برتر بیستم ایران و اولین بازی هفته بیستم آن به دیدار هم رفتند و این شاگردان یحیی گل محمدی بودند که با پیروزی ارزشمند ۲-۰ به استقبال لیگ قهرمانان آسیا رفتند.

پرسپولیس در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر و در آستانه سفر به هند برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا امروز میزبان نساجی مازندران بود.

شاگردان یحیی گل محمدی از همان ابتدا بازی تهاجمی و رو به جلو را در دستور کار خود داشتند و خیلی زود هم به گل رسیدند.

دقیقه بود که ارسال ایستگاهی زیبای مهدی ترابی در میان غفلت مدافعین نساجی مازندران مستقیما وارد دروازه این تیم شد.

هر چند که ابتدا به نظر می رسید کنعانی زادگان روی توپ اثرگذار بوده است.

پس از این گل هم حملات پرسپولیس ادامه پیدا کرد و موقعیت های خوبی برای این تیم ایجاد شد، اما ضربات آخر مهاجمان سرخ ها راهی به دروازه نساجی پیدا نمی کرد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۲۹ ضربه سر شهریار مغانلو روی ارسال کرنر مهدی ترابی به شکل خطرناکی به بیرون رفت. دقیقه ۳۴ پاس در عمق زیبای احمد نوراللهی را مغانلو با ضربه پای چپ به بیرون زد.

در ادامه چند موقعیت نصفه و نیمه نساجی هم به جایی نرسید و دو تیم با برتری پرسپولیس به رختکن رفتند.

نیمه دوم تمام در اختیار پرسپولیس بود، اما حملات متعدد این تیم با بی دقتی مهاجمان سرخپوش هر بار از دست می رفت.

در حالی که با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، نساجی مازندران چند حمله نسبتا خطرناک روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد، اما دقیقه ۹۱ این شاگردان یحیی گل محمدی بودند که گل دوم را هم به ثمر رساندند.

کمال کامیابی نیا با یک توپ گیری مناسب و پاس عمقی عالی امید عالیشاه در در موقعیت فرار قرار داد و نفوذ هافبک باتجربه سرخ و پاس عرضی او در دهانه دروازه نساجی را عیسی آل کثیر تبدیل به گل کرد.

نهایتا پرسپولیس با کنترل بازی در دقایق کوتاه باقیمانده نساجی مازندران را با نتیجه ۲-۰ شکست داد و موقتا تا برگزاری بازی سپاهان به صدر جدول لیگ برتر بیستم ایران راه یافت.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا