پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر بیستم و هفته هجدهم آن در ورزشگاه آزادی به دیدار هم رفتند و این شاگردان یحیی گل محمدی بودند که در آخرین بازی سال ۹۹ خود به پیروزی شیرین ۲-۱ دست یافتند.

پرسپولیس در آخرین بازی خود از سال ۱۳۹۹ و در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر بیستم در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجدسلیمان بود.

سرخ های پایتخت از همان ابتدا بازی تهاجمی را در دستور کار خود داشتند و دقیقه ۸ در نتیجه آن صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

امید عالیشاه پشت توپ ایستاد و آن را با یک ضربه محکم به آسمان کوبید تا بهترین فرصت پرسپولیس خیلی زود از دست برود.

در ادامه بازی کمی آرام تر شد، اما شاگردان یحیی گل محمدی همچنان تیم برتر میدان بودند.

دقیقه ۳۲ بود که یک ارسال دقیق و زیبا از سعید آقایی با ضربه سر تمام کننده مهدی ترابی همراه شد و پرسپولیس به گل اول دست یافت.

در اینجا بخوانید:

در ادامه و تا پایان نیمه اول پرسپولیس بازی را کنترل کرد و نیمه دوم با یک فرصت عالی گل برای میزبان آغاز شد که ضربه سید جلال حسینی با برخورد به تیر افقی دروازه نفت مسجدسلیمان روی خط دروازه این تیم فرود آمد و گل نشد.

در حالی که پرسپولیس بازی را در اختیار داشت، دقیقه ۵۳ روی یک ارسال کرنر با ضربه میثم تهیدست دروازه خود را باز شده دید.

تیم گل محمدی که نمی خواست دو امتیاز مهم خانگی را از دست بدهد، سراپا حمله شد و دقیقه ۶۸ با تیزهوشی و توپربایی عالی شهریار مغانلو و پاس عرضی او مقابل دروازه خالی نفت توسط وحید امیری به گل دوم دست یافت.

پس از گل دوم بازی متعادل شد و اخراج سیامک نعمتی کار را برای پرسپولیس سخت کرد. با این حال گل محمدی با بیرون کشیدن مغانلو و تعویض او با فرشاد فرجی سعی کرد، خط دفاع خود را تقویت کند.

پرسپولیس توانست به خوبی نفت مسجدسلیمان را کنترل کند و در پایان با وجود چند موقعیت خطرناک از حریف، از پیروزی ۲-۱ خود محافظت کرده و سه امتیاز مهم را از آخرین بازی سال ۹۹ دشت کند و جایگاه خود در صدر جدول لیگ برتر بیستم حفظ کند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا