پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا النصر عربستان را شکست داد، اما تیم عربستان که نرسیدن به فینال را سخت می‌داند، قصد دارد با شکایت از سرخ‌ها به آن برسد که تاکنون از طرف فیفا و AFC ناکام مانده است.

پرسپولیس قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خود که حالا باز شده است، ۷ بازیکن جدید گرفت تا در لیگ قهرمانان آسیا مشکلی برای رقابت با غول های عربی نداشته باشد.

اتفاقا این بازیکنان جدید نقش بسیار موثری در ترکیب پرسپولیس ایفا کردند و سهم قابل توجهی در رسیدن قرمزها به فینال لیگ قهرمانان آسیا ایفا کردند.

پرسپولیس در نیمه نهایی به النصر عربستان رسید و در حالی که عیسی آل کثیر مهاجم تاثیرگذار خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، به سختی و در ضربات پنالتی این تیم را با شایستگی تمام شکست داد و به فینال رسید.

اما دقیقا پس از این شکست بود که النصر متاثر از پیامهای هواداران استقلال در فضای مجازی در مورد خریدهای جدید پرسپولیس به AFC شکایت کرد تا این نهاد فوتبالی در آسیا به پرونده رسیدگی کند.

در اینجا بخوانید:

AFC نیز با استعلام از فیفا متوجه شد که خرید های پرسپولیس ایران قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بوده و این شکایت را رد کرد.

النصر ول کن نبود و حتی به فیفا هم شکایت کرد که فیفا هم آن را بلافاصله رد نمود و حالا باشگاه عربستانی تهدید کرده که به دادگاه بین المللی ورزش CAS شکایت خواهد کرد.

شکایتی که با توجه به اسناد معتبر فیفا، بسیار بعید است که در CAS هم به نتیجه برسد. مگر اینکه زد و بندی در پشت پرده صورت گیرد و عدالت زیر پا گذاشته شود.

با این حال تاکنون که مشکلی برای حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد و سرخ های ایران روز ۲۹ آذر باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا که در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر و از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد، شرکت کند.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا