پرسپولیس پس از شکست مقابل الدوحیل قطر و به فاصله کم‌تر از ۲۴ ساعت در یک بازی دوستانه برابر الشحانیه این کشور با ترکیب ذخیره‌های خود به پیروزی پرگل ۸ بر ۰ رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس که در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با دو گل مغلوب الدوحیل قطر شده بود، فردای آن روز و به فاصله کم‌تر از ۲۴ ساعت با ترکیب ذخیره‌ها و طبق نظر یحیی گل‌محمدی در یک بازی دوستانه به دیدار الشحانیه رفت.

پرسپولیس در این بازی به تمام بازیکنان فیکس خود برابر الدوحیل استراحت داد و بازیکنان ذخیره را به میدان فرستاد. رادوشوویچ، احسان حسینی، محمد انصاری، سید جلال حسینی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، سعید حسین‌پور، آنتونی استوکس، مهدی عبدی و اوساگونا بازیکنان گل‌محمدی در آغاز بازی بودند.

همچنین طبق توافق طرفین این دیدار در دو وقت ۳۵ دقیقه‌ای برگزار شد. وقت اول را پرسپولیس تهاجمی آغاز کرد و دقیقه ۱۷ روی ارسال محمد انصاری و ضربه تمام کننده امید عالیشاه به گل رسید.

دو دقیقه بعد هم روی سانتر سیامک نعمتی اوساگونا با یک ضربه سر کار را تمام کرد و پرسپولیس دو گله شد. دقیقه ۲۰ هم مهدی عبدی با استفاده از اشتباه مدافعین حریف گل سوم را زد.

 

پرسپولیس و پیروزی در بازی دوستانه

 

برتری بازیکنان پرسپولیس ادامه داشت و دقیقه ۳۵  سعید حسین‌پور با پاس عبدی گل بعدی را به ثمر رساند. در وقت دوم نیز ابتدا دقیقه ۵۵ امیر روستایی جایگزین عبدی شد و سپس دقیقه ۶۵ آریا برزگر جای اوساگونا را گرفت.

دقیقه ۶۲ با پاس روستایی استوکس صاحب موقعیت شد و توپ را به شکل زیبایی از بالای سر دروازه‌بان الشحانیه وارد دروازه کرد. سه دقیقه بعد روی پاس رو به بیرون آریا برزگر، حسین‌پور باز هم گلزنی کرد.

دقیقه ۶۷ این بار نوبت استوکس بود که دبل کند و با یک شوت از راه دور دروازه الشحانیه را باز کند. در ادامه پرسپولیس بازی را کنترل کرد و در لحظات پایانی و پس از چند رفت و برگشت توپ، امیر روستایی زننده گل هشتم تیمش شد.

در انتها پرسپولیس پس از یک شکست تلخ در لیگ قهرمانان با پیروزی پرگل و روحیه بخش ۸ بر ۰ مقابل الشحانیه قطر خود را آماده رقابت با الشارجه امارات می‌کند.

لازم به ذکر است که پرسپولیسی‌ها دیشب وارد تهران شدند و قرار است فردا راهی امارات شوند تا سه شنبه دومین بازی خود را در لیگ قهمانان آسیا با الشارجه امارات برگزار کنند.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز