پرسپولیس کار خود را در لیگ برتر ایران با قهرمانی و پیروزی ۳-۰ مقابل سایپا در هفته آخر به پایان رساند.

شاگردان یحیی گل محمدی در هفته سی و پایانی لیگ برتر نوزدهم میزبان سایپا بودند و از همان ابتدا بازی تهاجمی را در دستور کار خود قرار دادند.

نتیجه حملات سریع و همه جانبه پرسپولیس گل زودهنگام و دقیقه ۴ وحید امیری بود که در موقعیتی تک به تک با دروازه‌بان سایپا و با یک ضربه بغل پای دقیقه بدست آمد.

دقیقه ۱۸ شوت سعید حسین پور را منادی دروازه‌بان سایپا بخوبی دفع کرد. در ادامه و تا پایان نیمه اول دو تیم با برتری پرسپولیس به کار خود ادامه دادند و هر کدام چند موقعیت نصفه و نیمه را هدر دادند.

اما دقیقه ۴۵ روی ارسال بشار رسن از سمت راست، اوساگونا با ضربه سر دروازه منادی را باز کرد و اولین گل خود را در طول فصل به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم سایپا شروع بهتری داشت و دقیقه ۵۳ ضربه آرمین سهرابیان از درون محوطه جریمه با اختلاف کمی به بیرون رفت. پنج دقیقه بعد علیاری نیز شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که توپ او نیز راهی به دروازه رادوشوویچ پیدا نکرد.

پس از آن پرسپولیس دوباره بر بازی مسلط شد و دقیقه ۶۱ ضربه مهدی ترابی با اختلاف کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

در ادامه پرسپولیس با چند شوت از راه دور توسط ترابی و عالیشاه دروازه منادی را تهدید کرد، تا اینکه دقیقه ۹۰ روی پاس عرضی سیامک نعمتی، علی علیپور با کنترلی مناسب و ضربه‌ای تمام کننده گل سوم را نیز برای سرخپوشان به ثمر رساند.

پایان این دیدار با پیروزی ۳-۰ پرسپولیس مقابل سایپا همراه بود و شاگردان یحیی گل محمدی لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران را با بردی شیرین به پایان رساندند تا با روحیه‌ای مناسب به مصاف استقلال در نیمه نهایی جام حذفی بروند.

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی رافان نیوز