به گفته روزنامه خبر ورزشی، یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران به یک گزینه ویژه از اینگولشتاد آلمان رسیده است که دنیس اکرت ۲۳ ساله می‌باشد.

پرسپولیس با نفرات تهاجمی خود از جمله علی علیپور، مهدی ترابی، وحید امیری و حتی مهدی عبدی فصل موفقی را در گلزنی گذراند و تا قبل از دو هفته پایانی با ۴۰ گل زده پس از استقلال ۵۰ گله دومین تیم هجومی لیگ برتر نوزدهم است.

اما کلیدی‌ترین عاصر هجومی سرخپوشان با پیشنهادهای وسوسه کننده‌ای از اروپا و آسیای شرق مواجه شده‌اند و احتمال جدایی آن‌های بسیار زیاد است.

علی علیپور که حتی خبر امضای قرارداد او با باشگاه چینی شنیده می‌شود و احتمالا پس از فینال جام حذفی رسما از پرسپولیس خداحافظی می‌کند، پست مهاجم اصلی تیم را خالی خواهد کرد.

این در حالی است که مهدی ترابی که می‌توان گفت بهترین بازیکن پرسپولیس در این فصل بوده نیز پیشنهاداتی از اروپا دریافت کرده و احتمال جدایی او بسیار است.

در اینجا ببینید:

از این رو یحیی گل محمدی سخت در پی یک مهاجم تمام عیار است و گزینه‌های مختلفی را بررسی می‌کند. هر چند شهریار مغانلو مهاجم مورد علاقه سرمربی پرسپولیس است، اما در کنار او یک گزینه ویژه نیز از آلمان به سرخپوشان پایتخت برای خط حمله در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران پیشنهاد شده است.

دنیس اکرت مهاجم ۲۳ ساله ایرانی – آلمانی اینگولشتاد که سابقه بازی در سلتاویگو را نیز در کارنامه دارد، بازیکنی است که بگفته خبر ورزشی با پرسپولیس در ارتباط می‌باشد.

این بازیکن که با اینگولشتاد در دسته سوم فوتبال آلمان توپ می‌زند در فصل اخیر برای تیمش ۳۰ بار به میدان رفته و ۱۴ گل هم به ثمر رسانده است.

با این وجود وزارت ورزش خرید بازیکن و مربی خارجی را در مقطع کنونی ممنوع کرده و باید دید در مورد دنیس اکرت که از یک طرف ایرانی نیز می‌باشد، چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان نیوز