پرسپولیس و گوا هند امشب در آغاز دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ برای دومین بار به دیدار هم می روند و تغییرات احتمالی یحیی گل محمدی برای ترکیب سرخپوشان می تواند به استراحت بازیکنان کلیدی کمک کند.

پرسپولیس با نمایش تیمی بی نظیر در سه بازی دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نشان داد که از نظر تاکتیکی و بازی تیمی به خوبی به اهداف سرمربی خود نزدیک شده است.

تمامی بازیکنان در خدمت تیم هستند و وظایف خود را به خوبی انجام می دهند و این چیزی است که سه پیروزی دلچسب را برای پرسپولیس به ارمغان آورده است.

اما بازی های فشرده و هر سه روز یک بار تیم یحیی گل محمدی می تواند توان بازیکنان سرخپوش را در این مسیر کاهش دهد و در دو بازی آخر که به نوعی بازی های سخت و حساس تری خواهد بود، باعث لغزش پرسپولیس شود.

در اینجا بخوانید:

از این رو به نظر می رسد که یحیی گل محمدی قصد دارد در بازی امشب پرسپولیس و گوا هند در چارچوب هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به چند مهره کلیدی خود که دوندگی زیادی در سه بازی گذشته داشته‌اند، استراحت دهد.

از حامد لک گرفته درون دروازه تا در مرکز زمین که قلب تپنده بازی سرخپوشان خواهد بود، احتمال تغییرات گسترده‌ای وجود دارد که می تواند برای استراحت بیش‌تر بازیکنان کلیدی کمک بزرگی باشد.

مخصوصا اینکه قدرت تیم هندی از سایر تیم ها کم تر بوده و اختلاف امتیازی پرسپولیس با تیم دوم به ۵ امتیاز رسیده که اندوخته مطمئنی به نظر می رسد.

پس تغییرات قابل توجه در ترکیب اصلی یحیی گل محمدی برای پرسپولیس در مقابل گوا منطقی به نظر می رسد و احتمالا به قرار ذیل خواهد بود :

بوژیدار رادوشویچ، سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، علی شجاعی، محمد شریفی، میلاد سرلک، امید عالیشاه، مهدی ترابی، عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو

پرسپولیس و گوا هند امشب و از ساعت ۲۱:۳۰ در آغاز دور برگشت مرحله گروهی به دیدار هم می روند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز