پرسپولیس یحیی گل محمدی حالا با مصدومیت سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان شده تا در خط دفاع دچار یک بحران و فاجعه بزرگ شود، چرا که مدافع مطمئن دیگری ندارد.

در بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان بود که سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان با وجود مصدومیت و به ناچار بازی کردند.

همین مصدومیت کوچک و نبود بازیکن جایگزین باعث شد که با یک برخورد ساده هم سید جلال و هم کنعانی زادگان با تشدید مصدومیت مواجه شوند.

اواخر بازی با فولاد بود که یحیی گل محمدی هر دو مدافع میانی خود را بیرون کشید تا تعجب و نگرانی هواداران پرسپولیس را در پی داشته باشد.

پس از پایان بازی مشخص شد هر دو مدافع میانی و اصلی پرسپولیس از ناحیه همسترینگ مصدوم شده اند و  قرار بر این شد که امروز MRI بدهند.

در اینجا بخوانید:

پاسخ MRI حکم کابوسی بزرگ برای هواداران پرسپولیس بود، چرا که مشخص شد هر دو با کشیدگی عضله همسترینگ مواجه شده‌اند و به این زودی شرایط بازی را نخواهند داشت.

محمد حسین کنعانی زادگان چیزی نزدیک به یک ماه دور از میادین خواهد بود و سید جلال حسینی که شدت مصدومیتش کم‌تر از دیگر مدافع سرخ ها است، حداقل سه بازی اخیر تیمش را از دست خواهد داد.

بنابراین یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در بازی های آینده با چالشی بزرگ مواجه خواهد بود و باید یک مدافع کم تجربه و جوان چون احسان حسینی و یک بازیکن غیر تخصصی را به قلب خط دفاع خود بگذارد.

چیزی که می تواند در بازی های پیش رو به پرسپولیس آسیب بزند. باید دید گل محمدی برای این کابوس بزرگ خط دفاع خود که به یک فاجعه می ماند چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز