پرسپولیس با پیروزی ۱ بر ۰ مقابل سایپا خیلی زود صدر جدول لیگ برتر بیستم را از سپاهان پس گرفت تا روند خوب و مثبت شاگردان یحیی گل محمدی ادامه داشته باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین بازی هفته شانزدهم لیگ برتر بیستم میزبان سایپا بود و بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود هم به گل رسید.

دقیقه ۶ روی حرکت سیامک نعمتی در عمق دفاع سایپا و پاس عالی او برای سید جلال حسینی، این کاپیتان باتجربه پرسپولیس بود که با یک ضربه زیبا از زاویه نسبتا بسته دروازه حریف را باز کرد.

پس از این گل بازی متعادل شد و سایپا برای دقایقی فشار خود را روی دروازه حامد لک افزایش داد و چند موقعیت نصفه و نیمه را از دست داد.

دقیقه ۱۱ ضربه چیپ رضا جعفری در موقعیت تک به تک با حامد لک با واکنش تماشایی سنگربان پرسپولیس همراه شد.

در اینجا بخوانید:

در ادامه پرسپولیس بر بازی مسلط شد و سعی کرد حریف را در کنترل خود داشته باشد. دقیقه ۴۱ ارسال عالی سعید آقایی با ضربه سر شیرجه ای وحید امیری همراه شد و این اکبر منادی بود که با عکس العملی تماشایی توپ را از زیر طاق دروازه خود بیرون کشید.

نیمه دوم هم با برتری پرسپولیس آغاز شد و این تیم توپ و میدان را در اختیار داشت، اما دفاع بسته سایپا به این تیم اجازه ایجاد خطر را نمی داد.

پس از آن بازی کاملا آرام شد و سایپا هم برنامه ای برای حمله و حرکت رو به جلو نشان نمی داد. تا اینکه دقیقه ۷۶ روی ارسال از سمت راست، ضربه سر وحید امیری به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

پرسپولیس دوباره با حملات خود سایپا را تحت فشار قرار داد، اما در گلزنی موفق نبود و در نهایت با همان تک گل سید جلال حسینی مقابل سایپا به پیروزی ۱ بر ۰ دست یافت و خیلی زود به صدر جدول لیگ برتر بیستم بازگشت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا