پرسپولیس ۱ پیکان ۰ ، نتیجه ای که شاگردان یحیی گل محمدی را به یک قدمی صدر جدول لیگ برتر بیستم فرستاد و پشت سر سپاهان قرار داد.

پرسپولیس در آخرین بازی هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم و در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان بود.

شاگردان یحیی گل محمدی از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند و با حملات خود سعی داشتند روزنه نفوذی به دروازه پیکان پیدا کنند، اما حملات آن ها زهر دار نبود.

پس از گذشت دقایق ابتدایی و بازی برتر پرسپولیس، پیکان هم پیش کشید و جریان حاکم بر میدان را متعادل کرد.

اواخر نیمه اول هم پیکان چند حمله نصفه و نیمه روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد که با هوشیاری مدافعان و سید جلال حسینی به جایی نرسید.

با شروع نیمه دوم حملات جدی و خطرناک پرسپولیس آغاز شد و دقیقه ۵۴ پاس عمقی سیامک نعمتی باعث فرار امید عالیشاه از گوشه سمت چپ محوطه جریمه پیکان شد و او نیز با یک پاس عرضی نوراللهی را در مقابل دروازه خالی صاحب موقعیت کرد تا او به راحتی دروازه حریف را باز کند.

پس از این گل پیکان که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و همین شد که پرسپولیس در ضد حملات توانست چند باری دروازه این تیم را تهدید کند.

با این حال فشار شاگردان مهدی تارتار در دقایق پایانی افزایش پیدا کرد، اما سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با حضورهای به موقع خود در صحنه های حساس مانع موفق شدن مهاجمان پیکان شد.

نهایتا پرسپولیس با پیروزی شیرین و ارزشمند ۱ بر ۰ مقابل پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم ایران به یک قدمی صدر جدول رسید و پشت سر سپاهان ایستاد.

پرسپولیس اول اسفند در صورت پیروزی در زمین گل گهر سیرجان قهرمانی نیم فصل اول لیگ برتر را به خود اختصاص خواهد داد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا