پرسپولیس باقیمانده طلب برانکو را بطور کامل تصفیه کرد تا با گزارش وکیل این مربی به فیفا، پنجره نقل و انتقالات این باشگاه باز شده و مشکلی برای جذب بازیکن جدید نداشته باشد.

پس از چهار سال موفق با پرسپولیس و سه قهرمانی لیگ برتر، یک جام حذفی و یک نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا برانکو راه جدایی را از سر گرفت و تصمیم به ترک قرمزهای پر طرفدار تهران و رفتن به عربستان گرفت.

البته دلیل این جدایی را باید در عدم پرداخت به موقع طلب سرمربی موفق و کروات دانست. چرا که باشگاه پرسپولیس و مدیریت وقت آن بدون توجه به نامه های هشداری سرمربی دستمزد او را حدود ۹ ماه به تاخیر انداخته بودند.

دلیل این اتفاق هر چه که بود، باعث شد برانکو از کار در ایران نا امید شده و دنبال راه جدید برای ادامه مسیر خود باشد.

در اینجا بخوانید:

برانکو به عربستان رفت و پس از آن حالا راهی تیم ملی عمان شده است. اما مشکلات اقتصادی باشگاه پرسپولیس باعث شد که طلب برانکو پرداخت نشود و باعث شکایت این سرمربی به فیفا شود.

در حالی که فیفا چندین بار هشدار داده بود و پرسپولیس به آن بی توجهی نشان داد، سرانجام اولین تنبیه فیفا که بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بود عملیاتی شد.

در حالی که تنبیه های بعدی در راه بود، بالاخره مدیریت پرسپولیس اقدام به پرداخت باقیمانده طلب سرمربی سابق خود کرد و به صورت قسطی در چند مرحله بدهی خود را به برانکو تصفیه کرد.

دیروز طلب برانکو به طور کامل تصفیه شد و وکیل برانکو آن را به فیفا گزارش داد تا فیفا نیز بلافاصله پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس را باز کند و خطر محرومیت های بعدی از بین برود.

پرسپولیس پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خود محمد شریفی را جذب کرده و یک مدافع دیگر هم در برنامه خرید خود دارد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا