شاگردان محمود فکری در استقلال تهران از هفته اول لیگ برتر بیستم ایران مس رفسنجان را با نتیجه ۲ بر ۰ شکست دادند.

استقلال با کادر فنی جدید و بدون خرید های جدید خود در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران، از هفته اول لیگ برتر بیستم میزبان مس رفسنجان بود.

آبی ها به دلیل عدم تایید شفر در مورد پرداخت مطالباتش نتوانستند پنجره نقل و انتقالات خود را باز کرده و خرید های جدید خود را ثبت کنند.

بازی در نیمه اول آرام و متعادل با موقعیت های کم بود، با این حال دقیقه ۵ شوت ارسلان مطهری با اختلاف کمی از کنار دروازه مس به بیرون رفت و دقیقه ۱۴ نیز ضربه کرنر وریا غفور به شکل خطرناکی از همه عبور کرد و گل نشد.

دقیقه ۲۲ هم مس رفسنجان با استفاده از تعلل بازیکنان استقلال می توانست توسط فراز امامعلی به گل برسد، اما توپ بلوکه شد.

در اینجا بخوانید:

اواخر نیمه اول استقلال چند بار دروازه مس رفسنجان را تهدید کرد، اما موفق به گلزنی نشد تا نیمه اول بدون گل مساوی به پایان برسد.

استقلال با شروع نیمه دوم بهتر شد و پس از چند حمله دقیقه ۵۸ به گل اول دست یافت. یک پاس چیپ در عمق دفاع مس با ضربه سر آرش رضاوند همراه شد و توپ با اشتباه مدافعین حریف مقابل پای وریا غفوری افتاد تا او زننده گل اول آبی ها باشد.

در حالی که مس رفسنجان برای جبران نتیجه پیش کشیده بود، دقیقه ۶۶ روی یک ضد حمله و با پاس عالی مهدی قائدی به مقابل دروازه حریف ارسلان مطهری با یک ضربه روی پا گل دوم را هم برای آبی ها به ثمر رساند.

در ادامه بازی متعادل شد و مس رفسنجان پیش کشید، اما حملات این تیم هر بار خنثی شد و در ضد حملات نیز استقلال انگیزه کافی را برای زدن گل بیش‌تر نشان نداد.

نهایتا استقلال تهران در اولین تجربه مربیگری محمود فکری روی نیمکت خود بازی هفته اول مقابل مس رفسنجان را با پیروزی ۲ بر ۰ پشت سر گذاشت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا