پیروزی استقلال مقابل سایپا در لیگ برتر بیستم ایران و هفته ۲۷ آن که به لطف دبل ارسلان مطهری به دست آمد، با اثبات توانایی های فرهاد مجیدی در مقابل فراز کمالوند همراه بود.

استقلال دیشب در حالی در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر میهمان سایپا که تقابل فرهاد مجیدی و فراز کمالوند بر جذابیت های آن افزوده بود.

چرا که اکثر کارشناسان موفقیت های استقلال در زمان حضور فراز کمالوند را به او نسبت می دادند و همین موضوع انگیزه مجیدی برای اثبات خود را بیش از پیش نمایان می کرد.

با این حال نمی تواند پتانسیل و ابزارهای فراز کمالوند در سایپا را با فرهاد مجیدی در استقلال مقایسه کرد چرا که تفاوت آن ها بسیار چشم‌گیر است.

استقلال بازی را بهتر آغاز کرد و با چند حمله حتی چند صحنه مشکوک به پنالتی را هم به وجود آورد، اما تا پایان نیمه اول نتوانست از برتری خود استفاده کند.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم و در حالی که حملات ستقلال زهردار نشان نمی داد، سایپا هم حرف خاصی برای گفتن نداشت.

تا اینکه بالاخره دقیقه ۸۰ روی سرنگونی مهدی قایدی توسط حسین ماهینی و مهرداد عبدی، داور برای استقلال پنالتی گرفت.

ارسلان مطهری پشت توپ ایستاد و با فریب سنگربان سایپا دروازه این تیم را باز کرد.

پس از این گل هم این استقلال بود که تیم برتر میدان نشان می داد و پس از چند موقعیت نسبتا خوب دقیقه ۸۷ ارسلان مطهری این بار با یک ضربه تمام کننده که در بین راه با برخورد به پای مدافع سایپا تغییر مسیر هم داده بود، گل دوم را برای آبی ها به ثمر رساند.

در ادامه اتفاق خاصی در بازی رخ نداد و استقلال با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل سایپا هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران را با سه امتیاز شیرین به پایان رساند.