فوتبال ایران و هنگ‌کنگ در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روز سه‌شنبه ۱۹ شهریور به دیدار هم رفتند. رافان‌نیوز به روایت ویدئو انیمیشن صحنه‌های حساس این دیدار را به نمایش کشیده و پیروزی ایران را به شکل دیگری بیان می‌کند.

 

دانلود ویدئو

 

ایران و هنگ‌کنگ در روز ۱۹ شهریور در هنگ‌کنگ با هم رو به رو شدند. فوتبال ایران در این دیدار با گل‌های سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد با نتیجه ۲ بر ۰ به پیروزی رسید.

فوتبال ایران که با هدایت ویلموتس سعی در تغییر فلسفه و شیوه بازی خود دارد، نمایش قابل قبولی از خود بر جای گذاشت و اکثر دقایق بازی نیم برتر زمین بود.

بازیکنان هنگ‌کنگ نیز در بیش‌تر دقایق بازی در زمین خود مشغول دفاع کردن بودند. ایران توپ و میدان را در اختیار داشت و مدام حمله می‌کرد.

ایران در این بازی ابتدا در نیمه اول توسط ضربه چکشی آزمون پیش افتاد و سپس در نیمه دوم علاوه بر حفظ نتیجه با گل انصاری‌فرد فاصله را افزایش داد و نتیحه را ۲ بر ۰ کرد.

در این ویدئو انیمیشن فوتبال ایران در انتخابی جام جهانی سعی شده تا صحنه‌های حساس و کلیدی بازی نمایش داده شود. صحنه‌گل‌ها، صحنه ضربه آزمون و صحنه برگردون انصاری‌فرد از جمله مواردی هستند که در این انیمیشن به نمایش گذاشته شده‌ است.

همچنین ایران دومین بازی خود را در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل کامبوج در ورزشگاه آزادی ۱۸ مهر ماه برگزار می‌کند. دیداری که احتمالا با حضور تماشاگران زن ایرانی همراه خواهد شد.

باید دید که ایران مقابل کامبوج نیز یک پیروزی ساده در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بدست می‌آورد، یا خیر.