بازگشت دوباره لالیگا با پیروزی ۴ بر ۰ بارسلونا در شب درخشش لیونل مسی و در خانه مایورکا همراه شد.

بارسلونا پس از وقفه‌ای نزدیک به سه ماه از هفته بیست و هشتم لالیگا میهمان مایورکا بود. بارسا بازی را از همان ابتدا تهاجمی آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه ۲ با ارسال جوردی آلبا و ضربه تمام کننده آرتور ویدال به گل رسید.

پس از آن هم بارسلونا توپ و میدان را در اختیار داشت و لیونل مسی عملکرد قابل قبولی در ترکیب بلوگرانا به نمایش گذاشت.

در شبی که گریزمان هم نمایش درخشانی داشت و توانست چند موقعیت خوب را ایجاد کند، دقیقه ۳۷ بارسلونا باز هم به گل رسید.

این بار برایت ویت روی حرکت و پاس عمقی لیونل مسی با یک ضربه روی پا از مقابل دروازه مایورکا گل دوم میهمان را نیز به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم آرام و متعادل آغاز شد، اما پس از دقایقی بارسلونا بازی را در اختیار گرفت و روی پاس عمقی مسی برایت ویت در موقعیت تک به تک توپ را به بدن دروازه‌بان حریف زد و موقعیت مناسبی را از دست داد.

در ادامه چند فرصت نصفه و نیمه برای بارسلونا ایجاد شد که به جایی نرسید و این تیم همچنان کنترل میدان را بخوبی در اختیار داشت.

دقیقه ۷۹ لیونل مسی باز هم یک پاس عالی دیگر داد که آلبا را با دروازه‌بان مایورکا تک به تک کرد و او نیز با یک ضربه مطمئن سومین گل را هم برای بارسلونا زد.

پس از این گل بازی متعادل پیش رفت و مایورکا توان لازم را برای جبران نتیجه نشان نمی‌داد. دقیقه ۹۴ نیز این بار مسی خود در محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و با حرکتی عرضی و ضربه‌ای دقیق چهارمین گل را هم به ثمر رساند.

نهایتا بارسلونا در بازگشت لالیگا از هفته بیست و هشتم در خانه مایورکا به پیروزی ۴ بر ۰ دست یافت.

 

 

 

انیمیشن فوتبال رافان‌نیوز