بارسلونا در شبی که لیونل مسی خوب بود و گلزنی کرد، دیناموکیف را در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ با نتیجه ۲ بر ۱ شکست داد.

بارسلونا پس از توقف دوباره در لالیگا، از سومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان دیناموکیف بود.

شاگردان کومان در نیمه اول بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۵ با حرکت زیبای مسی صاحب یک ضربه پنالتی شد و خود مسی با یک ضربه دیدنی اولین گل را برای بارسلونا به ثمر رساند.

پس از این گل و دو دقیقه بعد روی فرار دِست از سمت راست و پاس عرضی او به مقابل دروازه دیناموکیف، ضربه دیدنی پدری با بدشانسی به دیرک افقی دروازه حریف برخورد کرد و روی خط دروازه نشست تا گل نشده و دور شود.

کمی بعد روی حرکت و ضربه آنسو فاتی دروازه‌بان دیناموکیف توپ را ناقص دفع کرد و آن مقابل گریزمان افتاد، اما او از این فرصت عالی استفاده نکرد و توپ را به تور کنار دروازه زد.

دقیقه ۱۸ ضربه زمینی مسی از گوشه سمت چپ محوطه جریمه با اثرگذاری نِشچِرِت سنگربان کیف به کرنر رفت.

در ادامه بازی متعادل و آرام در میانه زمین دنبال شد، تا اینکه دیناموکیف پیش کشید و دقیقه ۳۵ ضربه سر خطرناک بویالسکی با واکنش عالی تراشتگن به کرنر فرستاده شد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۴۲ نیز شوت لیونل مسی از بیرون محوطه جریمه با برخورد به پای مدافعین حریف به کرنر رفت.

نیمه دوم دیناموکیف شروعی طوفانی داشت و دقیقه ۴۷ به گل هم رسید. اما داور به دلیل خروج توپ از زمین قبل از ضربه نهایی آن را نپذیرفت.

دقیقه ۵۳ در یک ضد حمله سریع دیناموکیف باز هم تا آستانه باز کردن دروازه بارسلونا پیش رفت، اما تراشتگن با عکس العملی تماشایی توپ رودریگوئز را دفع کرد.

پس از آن بارسلونا بر بازی مسلط شد و پس از چند حمله دقیقه ۶۵ با ارسال دقیق آنسو فاتی و ضربه سر دیدنی پیکه به گل دوم رسید تا خیال خود را از پیروزی در این بازی راحت کند.

در حالی که بازی در اختیار بارسلونا بود، دقیقه ۷۵ روی یک ارسال از سمت چپ و ضربه وربیچ که توسط تراشتگن دفع شده بود، توپ مقابل پای تسیگانکف کاپیتان دیناموکیف افتاد تا او دروازه خالی را به راحتی باز کند و دوباره اختلاف را به حداقل برساند.

در ادامه بازی تلاش دو تیم برای باز کردن دروازه حریف به جایی نرسید و بارسلونا سومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ را نیز با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل دیناموکیف اکراین پشت سر گذاشت.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز