در چارچوب بازی‌های دوستانه فوتبال باشگاهی اروپا در آمریکا بارسلونا توانست با گلزنی بوسکتس و راکیتیچ در مقابل گل به خودی اومتیتی با نتیجه ۲ بر ۱ در برابر ناپولی به پیروزی برسد.

دو تیم فوتبال بارسلونا و ناپولی در ورزشگاه هارد روک استادیوم میامی آمریکا در چارچوب بازی‌های دوستانه فوتبال باشگاهی اروپا به مصاف هم رفتند. بارسلونا از همان ابتدا فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کرد.

این تیم با استفاده از سرعت گریزمان و فرارهای این بازیکن بارها دروازه ناپولی را تهدید کرد. اما حملات بارسلونا و تک حمله‌های ناپولی تا دقیقه ۳۸ و گلزنی بوسکتس با یک شوت زیبا و دیدنی و دقیق از پشت محوطه جریمه به جایی نرسید.

پس از گل بارسلونا و تنها چهار دقیقه بعد روی پاس بلند اینسینیه در عمق دفاع بارسا به کالِخون و حرکت در عرض و ضربه این بازیکن اومتیتی با یک تکل اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد، تا ناپولی به گل تساوی دست پیدا کند. در ادامه و با وجود حملات دو تیم، نیمه اول با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.

 

نیمه دوم

 

نیمه دوم هم با حملات بارسلونا آغاز شد، در دقیقه ۵۴ و روی اشتباه مدافع ناپولی رافینیا صاحب توپ شد و پس از چند حرکت می‌توانست دروازه حریف را باز کند اما توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حالی که بازی بسیار زیبا و تهاجمی برای دو تیم ادامه داشت، موقعیت‌های زیادی توسط مهاجمان هدر رفت. تا اینکه در دقیقه ۷۹ ایوان راکیتیچ روی یک توپ بلوکه شده توسط مدافع ناپولی صحب توپ شد و با یک ضربه آنی زمینی دروازه ناپولی را باز کرد.

بعد از این گل بارسلونا باز هم به حملات خود ادامه داد اما به گل نرسید. ناپولی نیز در ثانیه‌های پایانی این فرصت را داشت که بازی را به تساوی بکشاند ولی ناموفق بود تا بارسلونا مقابل این تیم در میامی آمریکا با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی برسد.

 

بارسلونا و ناپولی در بازی‌های دوستانه فوتبال باشگاهی اروپا

بازی دوستانه بارسلونا – ناپولی در آمریکا

 

 

 

عکس‌های طنز رافان‌نیوز در اینجا