تیم‌های فوتبال بارسلونا و منچسترسیتی و اینتر در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل ۲۰۱۹ مقابل حریفان خود به پیروزی رسید.

بارسلونا در ژاپن مقابل یاران اینیستا در ویسل کوبه به برتری ۲ بر ۰ رسید. منچسترسیتی نیز تیم یوکوهاما ژاپن را با نتیجه ۳ بر ۱ در این کشور شکست داد و اینتر در حالی که در جریان بازی به تساوی ۱ بر ۱ دست یافته بود در ضربات پنالتی پاری‌سن‌ژرمن را مغلوب کرد.

 

بارسلونا و ویسل کوبه

 

تیم فوتبال بارسلونا که تور آسیایی پیش‌فصل خود را در ژاپن پیگیری می‌کند، دیروز به مصاف ویسل کوبه این کشور رفت. لازم به ذکر است که ویسل کوبه آندرس اینیستا هافک خلاق و سابق بارسلونا را در اختیار دارد.

والورده سرمربی بارسلونا در بازی‌های دوستانه در هر نیمه از دو تیم استفاده کرده که در این دیدار نیز همین رویه را ادامه داد. نیمه اول دو تیم بازی نزدیکی را از خود نشان دادند و تلاش آن‌ها برای گلزنی جواب نداد تا با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم اما بارسلونا کمی بهتر از حریف ژاپنی خود نشان داد و چند خطر جدی را روی دروازه حریف ایجاد کرد. تا نهایتا در دقیقه ۵۷ و روی پاس در عمق مالکوم پرز گل اول بارسا را به ثمر رساند.

بارسلونا به بازی خوب خود ادامه داد و با ارائه یک بازی هجومی و زیبا در دقیقه ۸۶ توسط پرز به گل دوم رسید. گل دوم بارسا و پرز روی ارسال گی‌یم خایمه زده شد.

در پایان بارسلونا با نتیجه ۲ بر ۰ ویسه کوبه ژاپن را در خانه‌اش شکست داد و در مقابل اینیستا کاپیتان سابق خود به پیروزی رسید.

 

پیروزی بارسلونا مقابل یاران اینیستا

 

منچسترسیتی و یوکوهاما

 

تیم فوتبال منچسترسیتی نیز که در اردوی پیش‌فصل ژاپن حضور دارد دیروز در رقابت‌های یورو – ژاپن ۲۰۱۹ به مصاف تیم یوکوهاما از ژاپن رفت. مطابق انتظار از شاگردان تحت هدایت گواردیولا منچسترسیتی بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کرد.

در دقیقه ۱۸ کیوین دی‌بروین با استفاده از پاس برناردو سیلوا گل اول منچسترسیتی را به ثمر رساند. بر خلاف انتظار تیم ژاپنی توانست در دقیقه ۲۳ کار را به تساوی بکشاند.

در حالی که نیمه اول رو به پایان بود رحیم استرلینگ دوباره منچسترسیتی را پیش انداخت تا دو تیم با برتری ۲ بر ۱ سیتیزن‌ها نیمه اول را به پایان برسانند.

در نیمه دوم با توجه به تغییرات بازیکن‌ها، منچسترسیتی به اداره بازی پرداخت اما این پایان کار نبود و در لحظات پایانی بازی انمچا گل سوم را نیز برای منچسترسیتی زد تا این تیم با نتیجه ۳ بر ۱ در مقابل یوکوهاما ژاپن به پیروزی برسد.

 

منچسترسیتی و پیروزی 3 بر 1 مقابل حریف ژاپنی

 

اینتر و پاری‌سن‌ژرمن

 

دو تیم فوتبال اینتر و پاری‌سن‌ژرمن در ادامه بازی‌های دوستانه پیش‌فصل خود در استادیوم المپیک ماکائو به دیدار هم رفتند. اینتر با هدایت آنتونی کونته بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی می‌توانست به گل برسد.

پس از اینکه در نیمه ابتدایی نیمه اول اینتر تیم برتر زمین بود، کم کم پاری‌سن‌ژرمن بازی را در اختیار گرفت و از زیر فشار تیم اینتر خارج شد. برتری تیم پاریسی باعث شد تا این تیم در دقیقه ۴۱ توسط تیلو کهرر به گل برسد. این گل با استفاده از ضربه سر کهرر و روی ارسال کرنر زده شد.

نیمه اول با همین نتیجه ۱ بر ۰ برای تیم پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسید. با شروع نیمه دوم باز هم اینتر بازی هجومی خود را از سر گرفت و توسط پریشیچ در همان دقایق ابتدایی تا آستانه گلزنی هم پیش رفت اما توپ مهاجم اینتر بوسیله دروازه‌بان پاری‌سن‌ژرمن آرئولا مهار شد.

در حالی که در ادامه بازی دو تیم چند موقعیت خطرناک خلق کردند اما کار به جایی نبردند تا اینکه در ثانیه‌های پایانی و دقیقه ۹۴ اینتر توانست توسط لونگو مهاجم خود به گل تساوی دست پیدا کند.

در نهایت بازی با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید تا طبق توافق دو تیم ضربات پنالتی نشان‌دهنده پیروز زمین باشد. در ضربات پنالتی اینتر با نتیجه ۶ بر ۵ به پیروزی رسید.

با پیروزی اینتر مقابل پاری‌سن‌ژرمن، جمع قدرت‌های پیروز و بزرگ باشگاهی اروپا یعنی بارسلونا و منچسترسیتی در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل کامل شد.

 

اولین پیروزی کونته با اینتر مقابل پاری‌سن‌ژرمن