رئال مادرید در اولین بازی فصل خود در هفته اول لالیگا مقابل سلتاویگو با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی رسید تا زیدان از عملکرد شاگردانش در این بازی راضی باشد.

سلتاویگو و رئال مادرید در هفته اول لالیگا به میزبانی سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس به دیدار هم رفتند. رئال مادرید بازی را بهتر از رقیب میزبان خود آغاز کرد و در همان اوایل بازی در دقیقه ۱۲ توسط کریم بنزما به گل اول رسید.

این گل در اولین حمله جدی رئال، با پاس گرت بیل در مقابل دروازه به بنزما و ضربه دقیق این بازیکن به ثمر رسید. پس از این گل سلتاویگو با حملات متعدد سعی در جبران نتیجه داشت اما در حالی که در دقیقه ۲۳ تا آستانه باز کردن دروازه رئال مادرید پیش رفته بود در این راه ناکام ماند.

در ادامه رئال دوباره ابتکار عمل را در اختیار گرفت و چند بار توسط مودریچ، بیل و بنزما دروازه حریف را تهدید کرد اما در نهایت دو تیم با برتری ۱ بر ۰ رئال زمین بازی در نیمه اول را ترک کردند.

 

نیمه دوم و تثبیت برتری رئال

 

شروع نیمه دوم هم با برتری رئال همراه بود و این تیم در لحظات ابتدایی توسط بنزما یک فرصت خطرناک را از دست داد. در حالی که در دقیقه ۵۶ مودریچ با دریافت کارت قرمز اخراج شده بود، اما پنج دقیقه بعد این تیم اول مادرید بود که توسط تونی کروس به گل رسید.

پس از این گل رئال مادرید با توجه به یک بازیکن برتری حریف سعی کرد جریان بازی را اداره کند و اجازه پیشروی حریف را ندهد. بنابراین در دقایق پس از گل دوم رئال، بازی آرامی از دو تیم مشاهده شد.

اما در دقیقه ۸۰ این رئال مادرید بود که با پاس عمقی بنزما و تک به تک شدن واسکز، توسط او به گل سوم رسید تا عملا در اولین بازی فصل با زیدان پیروزی خود را قطعی کرده باشد.

اما این پایان کار نبود و تیم میزبان در دقیقه ۹۱ توانست توسط لوسادا و روی یک ضد حمله سریع یکی از گل‌ها را جبران کند و از شدت شکست بکاهد. در نهایت نیز این دیدار با برتری ۳ بر ۱ رئال مادرید در مقابل سلتاویگو به پایان رسید.

 

رئال مادرید و سلتاویگو در هفته اول لالیگا

 

 

 

ویدئو طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا