رئال مادرید در ادامه بازی‌های دوستانه خود با گلزنی ادن هازارد مقابل تیم اتریشی سالزبورگ با نتیجه ۱ بر ۰ به پیروزی رسید.

دو تیم فوتبال رئال مادرید و سالزبورگ به میزبانی تیم اتریشی در چارچوب بازی‌های دوستانه پیش فصل به مصاف هم رفتند. در این بازی هازارد توانست برای تیم جدید خود برای اولین بار به گلزنی دست یافته و روی یک حرکت در عرض و شوت زیبا دروازه سالزبورگ را در دقیقه ۱۹ باز کند.

رئال مادرید در این بازی با هدایت زیدان سعی داشت شکست‌های خود در بازی‌های پیش فصل ۲۰۱۹ را جبران کند، از این رو از همان ابتدا بازی تهاجمی از خود نشان داد و نتیجه آن گل هازارد روی یک حرکت انفجاری و نفوذی این بازیکن از وسط زمین بود.

در این بازی بازیکنان جوان رئال توانستند عملکرد خوبی از خود نشان دهند تا زیدان را به آینده این تیم و بازی در مواقع حساس و ضرور امیدوار کنند. جوانانی مانند وینیسیوس و میلیتائو از جمله این بازیکنان بودند که مخصوصا در نیمه دوم بشدت تیم اتریشی را تحت فشار قرار دادند.

در نهایت این بازی با ثبت اولین گلزنی ادن هازارد برای رئال مادرید و پیروزی این تیم با نتیجه ۱ بر ۰ به پایان رسید، تا شکست‌های بازی‌های دوستانه پیشین زیدان تا حدی جبران شود.

 اما لوکا مودریچ، گرت بیل و خامس رودریگز که وضعیت آن‌ها در باشگاه رئال مشخص نیست و احتمالا در آینده‌ای نزدیک این باشگاه را ترک می‌کنند، با رئال به اتریش سفر نکرده‌اند تا احتمال جدایی آن‌ها افزایش یابد.

 

رئال مادرید و سالزبورگ در بازی دوستانه

رئال مادرید و سالزبورگ در بازی دوستانه

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا