رئال مادرید در آغاز هفته دوازدهم لالیگا در حالی که میهمان سویا بود با نتیجه ۱ بر ۰ این تیم را شکست داد، تا زیدان از خطر اخراج فرار کند.

رئال مادرید پس از شکست تلخ مقابل شاختار در لیگ قهرمانان اروپا، در چارچوب هفته دوازدهم لالیگا میهمان سویا بود.

شاگردان زیدان در نیمه اول برتر از حریف بودند و از همان دقایق ابتدایی سویا را به خوبی در زمین خود گرفتار حملات خود کردند.

همان دقیقه نخست بازی، ضربه خطرناک واسکز از زاویه بسته راهی به دروازه سویا پیدا نکرد. چند دقیقه بعد روی اشتباه بونو، وینیسیوس می توانست برای رئال گلزنی کند، اما سایه زنی کرد و این فرصت را از دست داد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۲۱ شوت تونی کروس از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه سویا بیرون رفت. دقیقه ۳۸ ضربه خطرناک بنزما با واکنش عالی بونو سنگربان سویا دفع شد.

نیمه اول بدون گل به پایان رسید و با آغاز نیمه دوم سویا با ضربه دی یونگ روی ارسال اوکامپوس می توانست به گل برسد، اما کورتوا به خوبی این موقعیت را جمع کرد.

در حالی که سویا موفق به گلزنی نشده بود، دقیقه ۵۶ روی ارسال مندی و اثرگذاری وینیسیوس، توپ به بونو دروازه‌بان سویا برخورد کرد و پس از اشتباه عجیب این بازیکن گل برتری رئال مادرید شکل گرفت.

پس از این گل سویا بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۷۵ ضربه ایستگاهی گودلنج برای سویا با بدشانسی به تور کنار دروازه رئال برخورد کرد و گل نشد.

دقیقه ۸۰ سوسو هم شانس خود را برای گلزنی به تیم زیدان امتحان کرد، اما در این امر موفق نبود.

در نهایت حملات پر دامنه دقایق پایانی سویا به نتیجه نرسید و رئال مادرید با نتیجه ۱ بر ۰ مقابل این تیم به پیروزی رسید و زیدان دوباره از خطر اخراج فرار کرد.