در ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ رئال مادرید در زمین خود اینترمیلان را ۳ بر ۲ شکست داد.

رئال مادرید در سومین بازی از دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و از بازی مهم گروه دوم میزبان اینترمیلان بود.

رئال مادرید بازی را هجومی آغاز کرد و دقیقه ۴ شوت خطرناک آسنسیو را هندانوویچ با واکنشی عالی دفع کرد.

در ادامه اینترمیلان هم چند ضد حمله خطرناک داشت که دقیقه ۱۰ در مهم‌ترین آن فرار لائوتارو مارتینز از سمت راست و پاس عرضی او پشت مدافان رئال برای پریشیچ موقعیت خطرناکی برای نراتزوری ایجاد شد که شوت پریشیچ توسط کورتوا دفع شد.

چهار دقیقه بعد هم شوت از راه دور آرتور ویدال توسط کورتوا باز هم دفع شد. در حالی که بازی برای دقایقی متعادل و آرام شده بود، دقیقه ۲۵ کریم بنزما با اشتباه مدافع اینتر در موقعیت تک به تک با هندانوویچ قرار گرفت و او را از پیش رو برداشت و دروازه خالی را باز کرد.

بازی برتر شاگردان زیدان ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۳۳ روی ارسال ایستگاهی تونی کروس از سمت چپ، راموس با یک ضربه سر دقیق و تمام کننده توپ را به کنج دروازه اینترمیلان فرستاد و گل دوم را برای رئال مادرید زد.

در اینجا بخوانید:

اما هنوز دو دقیقه نگذشته بود که اینترمیلان روی پاس بارلا برای لائوتارو مارتینز در عمق دفاع رئال و با ضربه تمام کننده ستاره آرژانتینی نراتزوری یکی از گل‌ها را جبران کرد و اختلاف به حداقل رسید.

در ادامه و تا پایان نیمه اول بازی متعادل و آرام دنبال شد و نیمه دوم هم با حمله اینتر آغاز شد که حضور پرتعداد مدافعین رئال مادرید مانع گل شدن این توپ شد.

پس از آن بازی برای دقایقی آرام شد تا اینکه دقیقه ۶۸ روی پاس عرضی مارتینز از سمت راست محوطه جریمه رئال، ایوان پریشیچ گل دوم را هم برای اینتر به ثمر رساند و بازی مساوی شد.

دقیقه ۷۵ مارتینز پشت محوطه جریمه رئال مادرید صاحب توپ شد و با ورود به محوطه جریمه ضربه خطرناکی زد که با اختلاف کمی از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد ضربه بارلا هم با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت و دقیقه ۸۰ رودریگو روی پاس وینیسیوس با یک ضربه محکم و تمام کننده گل سوم را برای رئال مادرید به ثمر رساند.

پس از آن تلاش دو تیم نتیجه‌ای نداشت و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ دور رفت مرحله گروهی را با پیروزی ۳-۲ خانگی مقابل اینترمیلان پشت سر گذاشت.

 

 

 

عکس های گرافیکی رافان نیوز