پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی در بازی دوستانه به مصاف ملوان بندر انزلی رفت و قبل از آغاز لیگ برتر به پیروزی ۳ بر ۰ دست یافت.

پرسپولیس در یک بازی دوستانه قبل از آغاز لیگ برتر ایران به مصاف ملوان بندر انزلی رفت تا آمادگی خود را محک زده باشد.

شاگردان گل محمدی قبل از این بازی، چند روز پیش به دیدار مس رفسنجان رفته بودند و با سه گل شکست خورده بودند.

حامد لک، احسان حسینی، مهدی شیری، سید جلال حسینی، سعید آقایی، کمال کامیابی نیا، علی شجاعی، وحید امیری، میلاد سرلک، امید عالیشاه و مهدی عبدی ترکیب اصلی پرسپولیس را در بازی امروز تشکیل دادند.

در حاشیه این بازی مسئولان ملوان از سید جلال حسینی تقدیر کردند و باشگاه پرسپولیس هم از مازیار زارع و پژمان نوری که حالا مسئولیت باشگاه ملوان را بر عهده دارند، تقدیر کرد.

در اینجا بخوانید:

پرسپولیس با هدایت گل محمدی در نیمه اول با تک گل دقیقه ۳۳ امید عالیشاه از روی یک ضربه ایستگاهی زیبا به پیروزی رسید.

نیمه دوم هم پرسپولیس با تغییراتی همراه شد و سیامک نعمتی به جای مهدی شیری به میدان آمد، همچنین امید نوراللهی، سعید حسین پور، احسان پهلوان، امیر روستایی و بشار رسن دیگر بازیکنان ورودی به زمین بازی بودند.

دقیقه ۵۵ توپ به دست مدافع ملوان برخورد کرد و داور برای پرسپولیس پنالتی گرفت که سیامک نعمتی آن را تبدیل به گل دوم قرمز ها کرد.

حملات قرمزها ادامه داشت و امیر روستایی چند فرصت خوب به دست آورد که با درخشش دروازه‌بان ملوان ناکام ماند.

دقیقه ۹۲ بشار رسن با یک حرکت انفرادی خود را به مقابل دروازه ملوان رساند و با یک ضربه دقیقه گل سوم را هم برای پرسپولیس به ثمر رساند.

نهایتا شاگردان یحیی گل محمدی در یک بازی دوستانه دیگر قبل از آغاز لیگ برتر مقابل ملوان به پیروزی ۳ بر ۰ دست یافتند و پس از حواشی فراوان روزهای اخیر کمی مشکلات را به دست فراموشی سپردند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا