بارسلونا با پیروزی قاطع ۴ بر ۰ مقابل ناپولی در دومین دیدار دوستانه دو تیم در میشیگان آمریکا بازی‌های دوستانه پیش فصل ۲۰۱۹ خود را به پایان رساند.

دو تیم بارسلونا و ناپولی دومین دیدار دوستانه خود را در میشیگان آمریکا به فاصله چند روز برگزار کردند. این دیدار آخرین بازی از بازی‌های دوستانه پیش فصل بارسلونا بود و این تیم خود را برای بازی هفته آینده در شروع لالیگا آماده می‌کند.

بارسلونا و ناپولی دومین دیدار دوستانه خود را نیز در آمریکا هجومی و زیبا برگزار کردند و بارسا توانست از فرصت‌های متعددی که ایجاد کرده بود نهایت استفاده را ببرد.

با وجود حملات دو تیم در نیمه اول، اما گلی در این نیمه زده نشد و بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول به پایان رسید. نیمه دوم اما حملات بارسلونا زهر بیش‌تری به خود گرفت.

بارسلونا در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و تنها سه دقیقه پس از شروع آن توسط لوئیس سوارز روی توپ برگشتی از ضربه آنتوان گریزمان به گل اول دست یافت.

پس از این گل ناپولی چند موقعیت نچندان خطرناک ایجاد کرد ولی بارسلونا دوباره در دقیقه ۵۶ این بار بوسیله گریزمان به گل رسید تا این بازیکن اولین گل خود را برای تیم جدیدش به ثمر رسانده باشد.

اما طولی نکشید که سوارز با پاس دمبله در دقیقه ۵۸ گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود و حملات دو تیم ادامه داشت تا باز هم بارسلونا روی ضربه دیدنی عثمان دمبله در دقیقه ۶۳ گل چهارم را بزند.

در حالی که پس از این گل دو نیم چند موقعیت خوب داشتند و حتی بارسلونا می‌توانست گل‌های بیش‌تری بزند، اما بازی با پیروزی قاطع و ۴ بر ۰ بارسا مقابل ناپولی به پایان رسید تا این تیم با روحیه خوب به استقبال لالیگا برود.

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا