میلان در دومین بازی خود از دور گروهی لیگ اروپا ۲۰۲۱ اسپارتا پراگ را با حضور ۴۵ دقیقه‌ای زلاتان ابراهیموویچ ۳ بر ۰ شکست داد.

تیم فوتبال میلان پس از تساوی ۳-۳ مقابل رم در سری آ، از هفته دوم مرحله گروهی لیگ اروپا میزبان اسپارتا پراگ بود.

میلان بازی را از همان ابتدا در دست گزفت و پس از چند حمله نصفه و نیمه دقیقه ۲۴ به گل رسید.

زلاتان ابراهیموویچ در سمت راست و بیرون محوطه جریمه اسپارتا پراگ صاحب توپ شد و با یک پاس عالی و عرضی به مقابل دروازه حریف براهیم دیاز را در موقعیت مناسب گل قرار داد او نیز با یک ضربه عالی گل اول را برای روسونری به ثمر رساند.

در ادامه میلان برتر از حریف بود و دقیقه ۳۶ صاحب یک ضربه پنالتی شد.  اما ضربه محکم زلاتان به تیر دروازه برخورد کرد و با بدشانسی گل نشد و تا پایان نیمه اول خطری جدی دیگری ایجاد نشد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم با وجود خروج زلاتان ابراهیموویچ از زمین میلان بازی را به طور کامل در اختیار داشت و دقیقه ۵۷ روی ارسال زمینی دالوت از سمت چپ، لیائو در دهانه دروازه با یک ضربه راحت گل دوم را برای میلان به ثمر رساند.

این پایان کار نبود و دقیقه ۶۶ در یک ضد حمله سریع، پاس عمقی و دیدنی اسماعیل بن ناصر، دالوت را با سنگربان اسپارتا پراگ تک به تک کرد و او نیز با ضربه‌ای دقیق گل سوم را برای میزبان به ثمر رساند.

پس از گل سوم میلان سعی کرد بازی را بیش‌تر اداره کند، از این روی جریان حاکم بر میدان آرام‌تر شد.

با این حال تا پایان بازی تلاش دو تیم منجر به عبور توپی از خط دروازه‌ها نشد و میلان در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ اروپا ۲۰۲۱ مقابل اسپارتا پراگ به پیروزی ۳ بر ۰ دست یافت.

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز