مهم ترین بازی هفته هشتم سری آ ایتالیا را میلان با استفاده از دبل زلاتان ابراهیمویچ با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل ناپولی پشت سر گذاشت.

میلان در هفته هشتم سری آ ایتالیا در ناپل میهمان ناپولی بود. دو تیم بازی را متعادل و نزدیک آغاز کردند و در دقایق ابتدایی هر کدام از دو تیم چند موقعیت خوب ایجاد کردند.

بازی با این روند ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۲۰ روی ارسال تئو هرناندز از سمت چپ زلاتان ابراهیموویچ به زیبایی با یک ضربه سر دیدنی گل اول بازی را برای روسونری به ثمر رساند.

پس از این گل ناپولی بازی را در اختیار گرفت و کمی بعد شوت خطرناک مرتنز از پشت محوطه جریمه را دوناروما با یک واکنش تماشایی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۲۷ ناپولی در آستانه باز کردن دروازه میلان قرار گرفت، اما حمله همه جانبه میزبان در چند مرحله ابتدا توسط دوناروما دفع شد و ضربات بعدی مهاجمان ناپولی هم با بدشانس به تیر دروازه و به مدافعین روسونری برخورد کرد.

در ادامه از فشار ناپولی کاسته شد، اما این تیم همچنان بازی را در اختیار داشت، دقیقه ۴۰ شوت از راه دور لوزانو از بالای دروازه دوناروما به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم آرام تر شد و ناپولی با وجود حملات نصفه و نیمه نمی توانست دروازه دوناروما را به شکل جدی تهدید کند.

اما این میلان بود که در یک ضد حمله سریع و روی پاس عمقی چالهان اوغلو برای ربیچ و ارسال او به دهانه دروازه ناپولی با ضربه راحت زلاتان ابراهیموویچ به گل رسید.

این پایان کار نبود و دقیقه ۶۳ ناپولی با استفاده از غفلت و آشفتگی دفاع میلان با ضربه مرتنز از مقابل دروارزه حریف به گل رسید و اختلاف را به حداقل رساند.

پس از این گل بازی دوباره آرام شد و میلان به خوبی روند بازی را کنترل کرد. از طرفی تلاش دقایق پایانی ناپولی هم به نتیجه‌ای نرسید و ضربه زمینی و خطرناک فابیان رویز از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه دوناروما به بیرون رفت.

با این حال میلان دقیقه ۹۵ روی حرکت عالی و ضربه زیبای ینس پتر هاگ به گل سوم رسید تا پیروزی شاگردان پیولی تکمیل شود.

نهایتا میلان بازی مهم هفته هشتم سری آ ایتالیا مقابل ناپولی را با پیروزی ۳ بر ۱ پشت سر گذاشت و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا