پرسپولیس در یک بازی دوستانه برای حفظ آمادگی نفرات ذخیره خود، مقابل ویستا توربین با یک گل مارادونایی که سعید حسین پور ستاره جوان این تیم به ثمر رساند، به پیروزی ۲ بر ۱ دست یافت.

یحیی گل محمدی در تلاش است تا در غیاب ستاره‌هایی چون وحید امیری و احسان پهلوان در فینال لیگ قهرمانان آسیا ترکیب تهاجمی تیمش را برای این مسابقه حساس به بهترین شکل ممکن انتخاب کند.

از این رو بود که در یکی دو هفته اخیر در بازی های لیگ برتر نفرات مختلفی را در خط حمله پرسپولیس تست کرد.

ترکیب سرخ ها مقابل شهر خودرو مشهد به خوبی جواب داد و این تیم به پیروزی ۳ بر ۰ رسید. اما در این بازی هم مهاجمان پرسپولیس در گلزنی ناکام بودند.

سید جلال حسینی، احمد نوراللهی و میلاد سرلک گلزنان پرسپولیس مقابل شهر خودرو بودند و آرمان رمضانی در این دیدار چند موقعیت عالی را از دست داد.

در اینجا بخوانید:

با این حال پرسپولیس با نظر یحیی گل محمدی دیروز برای حفظ آمادگی بازیکنان ذخیره خود یک بازی دوستانه را مقابل تیم ویستا توربین که از هدایت فرشاد پیوس بهره می برد برگزار کرد.

در حاشیه این بازی که با نتیجه ۲ بر ۱ به سود پرسپولیس به پایان رسید، یحیی گل محمدی به شوخی کنایه‌ای به مهاجمان خود زد و به فرشاد پیوس گفت، تیم ما فقط یک پیوس گلزن کم دارد.

اما نکته مهم و اساسی این بازی دوستانه، یک گل بسیار تکنیکی و زیبا و به نوعی مارادونایی بود که توسط سعید حسین پور هافبک تکنیکی و جوان پرسپولیس زده شد.

حسین پور در میانه های زمین صاحب توپ شد و با عبور از همه بازیکنان پیش روی خود دروازه ویستا توربین را باز کرد تا یادآور گل مارادونا به انگلیس در جام جهانی ۱۹۸۶ باشد.

سرخ های پایتخت در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر بیستم و در قائم شهر روز یکشنبه ۱۶ آذر از ساعت ۱۵ به دیدار نساجی این شهر می‌روند.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا