استقلال تهران با محمود فکری موفق شد در ادامه بازی های دوستانه خود مقابل چوکا تالش به پیروزی ۳ بر ۰ رسید.

استقلال با محمود فکری خود را برای شروعی مقتدرانه در لیگ برتر آماده می‌کند و عصر دیروز در یک بازی دوستانه به دیدار چوکا تالش رفت.

فکری در این بازی رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمد حسین مرادمند، مسعود ریگی، وریا غفوری، داریوش شجاعیان، آرش رضاوند، ارسلان مطهری، فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی را در ترکیب اصلی بازی قرار داده بود.

و در طول بازی هر یازده نفر توسط فکری تعویض شدند و سید حسین حسینی، آرش داجلیری، شاهین طاهرخانی، بابک مرادی، علی بخشی، متین کریم زاده، احمد موسوی، سینا خادم پور، امیر حسین خدامرادی، فردین رابط و سجاد آقایی هم فرصت حضور در زمین را پیدا کردند.

نیمه اول بدون گل به پایان رسید و در نیمه دوم استقلال بهتر شد و دقیقه ۵۷ توسط سیاوش یزدانی به گل رسید.

در اینجا بخوانید:

در ادامه دقیقه ۶۲ فرشید اسماعیلی دومین گل را برای آبی‌ها زد و سه دقیقه بعد نیز آرش رضاوند سومین گل استقلال را زد تا شاگردان فکری قبل از آغاز لیگ برتر نمایش امیدوار کننده ای داشته باشند.

در حاشیه این بازی و دقیقه ۱۵ داریوش شجاعیان مصدوم شد و جای خود را به متین کریم زاده داد تا دوباره هواداران استقلال را نگران کند.

با این حال این بازیکن پس از بازی در فضای مجازی اعلام کرد که مصدومیتش جدی نیست.

بنابراین استقلال تهران با محمود فکری با این بازی دوستانه امیدوار کننده و پیروزی ۳ بر ۰ مقابل چوکا تالش هواداران خود را به موفقیت در لیگ برتر کرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا