بارسلونا در هفته نهم لالیگا با درخشش یک نیمه ای لیونل مسی مقابل رئال بتیس به پیروزی ۵ بر ۲ دست یافت.

بارسلونا در هفته نهم لالیگا و در ورزشگاه نیوکمپ میزبان رئال بتیس بود. رونالد کومان سرمربی بارسا تصمیم گرفت در این بازی لیونل مسی را نیمکت نشین کند.

با این حال مسی نیمه دوم به میدان آمد و پس از مدت‌ها به یک لیونل مسی واقعی تبدیل شد و در پیروزی پرگل تیمش نقش پر رنگی داشت.

نیمه اول بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و پس از چند حمله نصفه و نیمه دقیقه ۲۲ به گل رسید.

عثمان دمبله در گوشه سمت راست محوطه جریمه بتیس صاحب توپ شد و پس از یک حرکت عرضی با یک ضربه پای چپ دیدنی گل اول بارسلونا را به ثمر رساند.

پس از این گل بازی متعادل شد و بارسلونا جسته و گریخته حمله می‌کرد، اما حملات جدی نبود و دست آخر دقیقه دوم وقت‌های تلف شده با ضربه آنتونیو سانابریا گل تساوی را از رئال بتیس دریافت کرد تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بروند.

در اینجا بخوانید:

با شروع نیمه دوم لیونل مسی وارد زمین شد و از همان ابتدا تاثیر خود را گذاشت. دقیقه ۴۹ روی ارسال کوتاه یوردی آلبا از سمت چپ، مسی با عبور از توپ مدافعین همراه خود و دروازه‌بان بتیس را فریب داد تا گریزمان مقابل دروازه خالی حریف صاحب توپ شده و به راحتی گل دوم بارسلونا را به ثمر برساند.

دقیقه ۵۵ سانابریا یک فرصت عالی داشت و ضربه خطرناک او با واکنش تراشتگن همراه شد تا بتیس یک فرصت خوب را برای رسیدن به گل تساوی دوباره از دست بدهد.

پنج دقیقه بعد با خطای مدافع بتیس بارسلونا صاحب یک ضربه پنالتی شد و لیونل مسی با یک ضربه دقیق و تماشایی اختلاف را برای بارسا به دو گل افزایش داد.

در ادامه بازی متعادل شد و رئال بتیس نیز چند موقعیت به دست آورد و دقیقه ۷۳ روی پاس مورنو، لورنزو جسوس مورون گارسیا با یک ضربه تمام کننده دوباره اختلاف را به حداقل رساند.

این پایان کار نبود و بارسلونا دوباره بر بازی مسلط شد و دقیقه ۸۲ روبرتو لیونل مسی را در محوطه جریمه رئال بتیس صاحب موقعیت کرد تا ضربه دیدنی او گل چهارم بلوگرانا را رقم بزند.

دو دقیقه بعد مسی باز هم با پاس روبرتو گلزنی کرد که داور این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت.

با ادامه برتری و حملات بارسلونا، پس از از دست رفتن ضربه لیونل مسی در دقیقه ۸۹، یک دقیقه بعد روی ارسال روبرتو با ضربه پدری مقابل دروازه خالی بتیس، شاگردان کومان به گل پنجم دست یافتند.

نهایتا بارسلونا مقابل رئال بتیس در هفته نهم لالیگا به پیروزی ۵ بر ۲ دست یافت.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز