بارسلونا در شبی که لیونل مسی را با خود به اکراین نبرده بود، دیناموکیف را در چهارمین بازی خود از لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ با نتیجه ۴ بر ۰ شکست داد.

بارسلونا پس از سه برد در دور رفت مرحله گروهی، در آغاز دور برگشت میهمان دیناموکیف اکراین بود.

رونالد کومان در این بازی به لیونل مسی استراحت داده بود و او را با خود به اکراین نبرده بود. بازی در نیمه اول چندان موقعیتی نداشت و بیش‌تر در میانه زمین دنبال شد.

چند موقعیت نصفه و نیمه دو تیم هم راه به جایی نبرد. با آغاز نیمه دوم روند بازی در نیمه اول ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۵۲ سرجینیو دست، روی حرکتی که برایتویت در محوطه جریمه دیناموکیف داشت، با یک ضربه دقیق از مقابل دروازه حریف گل اول بارسلونا را به ثمر رساند.

پنج دقیقه بعد روی یک ارسال از سمت راست، توسط دست، برایتویت در تیر ۲ با یک ضربه راحت از دهانه دروازه گل دوم را هم برای بارسلونا زد.

برتری بازیکنان جوان بارسلونا ادامه داشت و دقیقه ۷۰ این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد و برایتویت خطایی که خود گرفته بود را با یک ضربه مطمئن تبدیل به گل سوم بارسا کرد.

در حالی که بازی آرام و متعادل در میانه زمین دنبال می شد، دقیقه ۹۲ آنتوان گریزمان در گوشه محوطه جریمه دیناموکیف با یک ضربه دقیق پای چپ گل چهارم را هم برای بارسلونا به ثمر رساند.

نهایتا بارسلونا در شبی که لیونل مسی را در اختیار نداشت از هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ مقابل دیناموکیف به پیروزی ۴ بر ۰ دست یافت.

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز