منچستریونایتد در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس در یک بازی مهم و حساس اورتون را در زمین خود با نتیجه ۳ بر ۱ و درخشش برونو فرناندز شکست داد تا اندکی از فشارها روی سولسشائر کاهش پیدا کند.

منچستریونایتد در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس میهمان اورتون بود. شیاطین سرخ در حالی پا به این میدان گذاشته‌اند که سولسشائر این روزها به شدت تحت فشار است و از پوچتینو به عنوان جانشین احتمالی او یاد می شود.

منچستریونایتد در نهایت با درخشش برونو فرناندز و دو گل دقایق ۲۵ و ۳۲ او و همچنین گل دقیقه ۹۵ کاوانی در مقابل تک گل دقیقه ۱۹ برنارد اورتون را در لیگ برتر انگلیس شکست داد.

پس از اینکه برنارد دقیقه ۱۹ دروازه منچستریونایتد را باز کرد، دقیقه ۲۵ روی ارسال لوک شاو از سمت چپ، فرناندز با ضربه سری دقیق و زیبا گل تساوی را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

دقیقه ۳۲ ارسال زیبای برونو فرناندز با اشتباه پیکفورد وارد دروازه اورتون شد تا تیم آنجلوتی بازی برده را واگذار کند.

پس از آن منچستریونایتد بازی را به خوبی اداراه کرد و با نزدیک شدن به پایان آن فشار اورتون بیش‌تر شد، اما دقیقه ۹۵ روی پاس فرناندز این بار کاوانی گلزنی کرد تا پیروزی شیاطین سرخ قطعی شود.

منچستریونایتد ۳ بر ۱ اورتون را در گودیسون پارک و بندر لیورپول شکست تا اولین شکست یاران آنجلوتی مقابل تیم سولسشائر به دست آید.

سولسشائر با این پیروزی شیرین خارج از خانه تا حدودی از فشارها روی خود کم کرد تا از سایه سنگین حضور پوچتینو روی نیمکت منچستریونایتد حداقل برای مدتی خارج شود.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز