تیم فوتبال پاری سن ژرمن در شبی که نیمار را در اختیار نداشت و فرصت گل زیادی را از دست داد، در چارچوب هفته هفتم لوشامپیونه فرانسه با نتیجه ۴ بر ۰ نیم المپیک را شکست داد.

پاری سن ژرمن از هفته هفتم لوشامپیونه فرانسه در زمین نیم المپیک و در غیاب نیمار به دیدار این تیم رفت.

در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی جز اخراج لاندره مدافع تیم نیم المپیک اتفاق خاصی رخ نداد. دقیقه ۲۴ بود که در اولین فرصت بازی روی ارسال سارابیا از سمت راست، ضربه سر امباپه از کنار دروازه میزبان به بیرون رفت.

پنج دقیقه بعد این بار فلورنزی یک ارسال عالی از سمت راست داشت که ضربه سر هررا با واکنش عالی دروازه‌بان نیم المپیک همراه شد.

دقیقه ۳۲ رافینیا با یک پاس عمقی بسیار خوب امباپه را با رینت تک به تک کرد و او نیز با یک حرکت زیبا دروازه‌بان حریف را جا گذاشت و دروازه خالی نیم المپیک را باز کرد.

پس از این گل پاری سن ژرمن تا پایان نیمه اول چند موقعیت بسیار خوب را با درخشش مثال زدنی رینت از دست داد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم آرام و با موقعیت های کم آغاز شد. اما با گذشت نیمی از نیمه دوم پاری سن ژرمن باز هم بر بازی مسلط شد و چند موقعیت خوب را با مقاومت مدافعان و دروازه‌بان حریف از دست داد.

سرانجام دقیقه ۷۷ داگبا بازیکن تعویضی توماس توخل از سمت راست یک ارسال خوب داشت که با ضربه سر سارابیا همراه شد و در دهانه دروازه نیم المپیک فلورنزی با یک ضربه سر راحت گل دوم را برای پی اس چی به ثمر رساند.

با این گل انسجام خط دفاع نیم المپیک فرو ریخت و دقیقه ۸۳ امباپه روی پاس سارابیا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق گل دوم خود و سوم تیمش را زد.

این پایان کار نبود و پنج دقیقه بعد این بار نوبت ساربیا بود که در میان دفاع متزلزل نیم المپیک با یک ضربه تمام کننده گل چهارم پی اس جی را هم به ثمر برساند.

نهایتا پاری سن ژرمن در غیاب نیمار و از هفته هفتم لوشامپیونه فرانسه نیم المپیک را با نتیجه ۴ بر ۰ شکست داد تا موقعیت خود را در جدول رده بندی بهتر کند.

 

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا