پاری سن ژرمن باز هم در لوشامپیونه فرانسه به یک پیروزی پرگل دست یافت و این بار در هفته هشتم دیژون را با حضور نیمار ۴ بر ۰ شکست داد.

در هفته هشتم لیگ ۱ فرانسه پاری سن ژرمن پس از شکست مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا میزبان دیژون بود.

شاگردان توخل از همان ابتدا حملات خود را آغاز کردند و دقیقه ۳ به گل رسیدند. حرکت باکر از سمت چپ و ارسال کوتاه او در مقابل دروازه حریف توسط کین قطع شد و گل اول بازی را برای میزبان رقم زد.

دقیقه ۸ روی یک ارسال از سمت راست، نیمار با پروازی بلند یک ضربه سر خطرناک زد که با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی را هم نیمار به بیرون زد.

در حالی که دیژون برای دقایقی پیش کشیده بود، دقیقه ۲۳ روی یک ضد حمله بسیار سریع از نیمار و پاس عرضی او در موقعیت عالی را مویس با یک ضربه ساده تبدیل به گل دوم خود و پی اس جی کرد.

ادامه نیمه اول در اختیار پاری سن ژرمن بود و دقیقه ۳۱ ضربه سر خطرناک دانیلو با واکنش دیدنی سنگربان دیژون برگشت داده شد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم با بازی تهاجمی پی اس جی آغاز شد و دقیقه ۵۲ روی ارسال نیمار از سمت چپ، ضربه چکشی سارابیا را آلاگبی به کرنر فرستاد.

در ادامه بازی متعادل شد و دیژون چند موقعیت نصفه و نیمه را از دست داد و دقایق پایانی پاری سن ژرمن باز هم به گل رسید.

دقیقه ۸۲ امباپه در گوشه سمت چپ محوطه جریمه دیژون صاحب توپ شد و با یک حرکت تکنیکی و ضربه زمینی پای چپ، توپ را از بین پاهای آلاگبی وارد دروازه کرد تا اختلاف به سه گل افزایش یابد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۸ روی همکاری تیمی عالی و زیبا از نیمار و سارابیا، توپ در مقابل دروازه خالی به امباپه رسید تا او با دبل خود گل چهارم را هم برای پاری سن ژرمن به ثمر برساند.

در پایان پاری سن ژرمن با این پیروزی پرگل و ۴ بر ۰ خانگی مقابل دیژون موقعیت خود را در جدول رده بندی لوشامپیونه فرانسه بهبود بخشید.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز