پرسپولیس در ادامه بازی های دوستانه خود در ورزشگاه شهید کاظمی میزبان گل گهر سیرجان بود و این تیم را که از هدایت امیر قلعه نویی بهره می برد با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.

پرسپولیس در حالی که کم تر از یک هفته دیگر باید در لیگ برتر ایران اولین بازی خود را مقابل سایپا برگزار کند، در ادامه و  آخرین بازی های دوستانه خود میزبان گل گهر سیرجان بود.

یحیی گل محمدی سرمربی سرخ ها در این دیدار حامد لک، محمد حسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی، کمال کامیابی نیا، احسان پهلوان، سیامک نعمتی، سعید آقایی، احمد نوراللهی، بشار رسن، مهدی عبدی و وحید امیری را در ترکیب اصلی به میدان فرستاده بود.

بازی متعادل آغاز شد، اما دقیقه ۱۱ مهدی عبدی در محوطه جریمه گل گهر صاحب موقعیت شد و با دو ضربه، موفق به باز کردن دروازه علیرضا حقیقی سنگربان حریف شد.

با این حال دقیقه ۱۸ گادوین منشا با یک حرکت انفرادی و شوتی زیبا برای گل گهر گلزنی کرد و بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه پرسپولیس برتر از حریف بود و دقیقه ۳۱ ضربه سر وحید امیری روی ارسال سعید آقایی به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

با وجود چند موقعیت دیگر برای سرخ‌ها نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید و نیمه دوم میلاد سرلک، امید عالیشاه و علی شجاعی به میدان آمدند.

دقیقه ۴۹ امید عالیشاه با حرکتی انفرادی در موقعیت تک به تک با حقیقی قرار گرفت و با یک پاس عالی وحید امیری را در مقابل دروازه خالی صاحب توپ کرد تا او زننده گل دوم پرسپولیس باشد.

حملات شاگردان یحیی گل محمدی ادامه داشت و دقیقه ۶۰ امیری این بار خود با یک حرکت زیبای انفرادی و ضربه‌ای دقیق دبل خود را کامل کرد و اختلاف را به سود پرسپولیس به دو گل رساند.

پنج دقیقه بعد گادوین منشا یک بار دیگر موفق شد برای گل گهر گلزنی کند و اختلاف را دوباره به یک گل برساند.

این دیدار نهایتا با پیروزی ۳ بر ۲ پرسپولیس در آخرین بازی از بازی های دوستانه خود مقابل گل گهر سیرجان و تیم امیر قلعه نویی به پایان رسید.

در حاشیه این بازی و قبل از آن امیر قلعه نویی با سعید آقایی و رئیس کانون هواداران پرسپولیس درگیری لفظی پیدا کرد که با وساطت اطرافیان این درگیری به پایان رسید.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا