یوونتوس پس از چند هفته بالاخره رونالدو را در ترکیب خود داشت و مقابل اسپیزا در سری آ به پیروزی ۴ بر ۱ رسید.

در حالی که یوونتوس رونالدو را چند هفته به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نداشت و نتایج خوبی نگرفته بود، از هفته ششم سری آ ایتالیا میهمان اسپیزا بود.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۱۳ مزد برتری خود را گرفت. مک کنی که با فرار خود در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود، با یک پاس به موقع موراتا را در موقعیت گل قرار داد و او نیز دروازه خالی را باز کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم چند موقعیت خوب به دست آوردند. ابتدا دقیقه ۱۸ ضربه فدریکو کیه‌زا روی پاس موراتا راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

سپس اسپیزا دو موقعیت عالی داشت که در دومین آن دقیقه ۳۲ به گل رسید. شوت بارتومولی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد با توماسو پوبگا تغییر مسیر داد و وارد دروازه یووه شد.

در اینجا بخوانید:

تا پایان نیمه اول تلاش بازیکنان یوونتوس برای رسیدن به گل برتری نتیجه نداشت و نیمه دوم یوونتوس بالاخره دقیقه ۵۹ به گل دوم رسید.

این گل سه دقیقه پس از ورود کریستیانو رونالدو به زمین و توسط او به دست آمد و این بازیکن پاس عمقی موراتا را در موقعیت تک به تک تبدیل به گل دوم بیانکونری کرد.

دقیقه ۶۴ بوفون با یک واکنش تماشایی ضربه سر خطرناک بازیکن اسپیزا را دفع کرد. سه دقیقه بعد فدریکو کیه‌زا با یک پاس خوب رابیو را در عمق دفاع اسپیزا صاحب توپ کرد تا او با حرکتی مناسب و عبور از مدافع حریف زننده گل سوم یوونتوس باشد.

با ادامه برتری یوونتوس دقیقه ۷۴ این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد و رونالدو با یک چیپ زیبا گل دوم خود و چهارم تیمش را به ثمر رساند تا در اولین بازی خود پس از غیبت چند هفته‌ای بازی درخشانی داشته باشد.

نهایتا یوونتوس به لطف دبل رونالدو مقابل اسپیزا در سری آ ایتالیا به پیروزی ۴ بر ۱ دست یافت.

 

 

 

عکس های گرافیکی رافان نیوز