یوونتوس در آخرین بازی خود از دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ با حضور رونالدو فرانس واروژ را ۴ بر ۱ شکست داد.

فرانس واروژ در پایان دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان یوونتوس بود.

یوونتوس از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و دقیقه ۷ با ارسال کوتاه کوادرادو و ضربه آلوارو موراتا به گل اول رسید.

در ادامه میزبان هم پیش کشید و چند حمله داشت که ضربات انگوان و زوبکوف در دقایق ۱۴ و ۲۷ راهی به دروازه بیانکونری پیدا نکرد.

کمی بعد همکاری رونالدو و موراتا که می توانست موقعیتی عالی برای یوونتوس ایجاد کند، با هوشیاری مدافع فرانس واروژ بلازیچ دفع شد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم با ضربه ایستگاهی کریستیانو رونالدو آغاز شد که دروازه‌بان فرانس واروژ آن را دفع نمود. با ادامه حملات یوونتوس دقیقه ۶۰ با پاس عرضی رونالدو و حرکت و پاس کوادرادو موراتا با یک ضربه محکم و تمام کننده گل دوم خود و بیانکونری را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۴ با اشتباه دیباز دروازه‌بان فرانس واروژ دیبالا صاحب موقعیت شد و به راحتی دروازه حریف را برای سومین بار باز کرد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۴ دیباز باز هم اشتباه کرد و دیبالا با استفاده دوباره از آن یک ضربه دیدنی زد که پس از برخورد با پای لاشا دوالی وارد دروازه شد و یوونتوس به گل چهارم رسید.

در حالی که فرانس واروژ برای کاهش سنگینی شکست تلاش زیادی داشت، دقیقه ۹۰ توسط فرانک بولی به گل رسید و یکی از گل ها را جبران نمود.

نهایتا یوونتوس در سومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ با حضور ۹۰ دقیقه ای رونالدو مقابل فرانس واروژ به پیروزی ۴ بر ۱ دست یافت.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز