در ادامه بازی‌های دوستانه پیش فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ فوتبال باشگاهی اروپا تیم‌های چلسی و آرسنال مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم چلسی انگلیس سالزبورگ اتریش را با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب کرد و آرسنال هم آنژه را در یک بازی نزدیک در ضربات پنالتی شکست داد تا دو تیم خود را کم کم به مرز آمادگی برای حضور در لیگ برتر انگلیس برسانند.

چلسی به میزبانی سالزبورگ اتریش با این تیم در دیداری دوستانه رو به رو شد. در این بازی پر گل و زیبا چلسی که بازی را هجومی و طوفانی آغاز کرده بود، با دو گل پولیسیچ در دقایق ۲۰ و ۲۸ و یک گل بارکلی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۲۳ نیمه اول را با برتری ۳ بر ۰ به پایان رساند.

در نیمه دوم که دو تیم موقعیت‌های زیادی ایجاد کردند، ابتدا سالزبورگ توسط اونگوئنه در دقیقه ۵۰ به گل رسید و هفت دقیقه بعد رودریگس برای چلسی گل چهارم را زد.

در دقایق پایانی نیز ابتدا مینامینو در دقیقه ۸۶ برای سالزبورگ گل دوم را به ثمر رساند، دقیقه ۸۸ باتشوایی برای چلسی گلزنی کرد و دقیقه ۹۰ هم دوباره مینامینو اختلاف ‌گل‌ها را کاهش داد تا چلسی با نتیجه ۵ بر ۳ پیروز شود.

در دیگر بازی دوستانه دیشب نیز آرسنال در ورزشگاه ژان بولین به میزبانی آنژی با این تیم رو به رو شد. این بازی در پایان وقت قانونی برای دو تیم با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید. ابتدا ال‌ملالی برای آنژه در دقیقه ۱۳ گلزنی کرد و ریس نلسون در دقیقه ۵۰ بازی را برای آرسنال به تساوی کشاند. تا دو تیم پس از تساوی در وقت قانونی به ضربات پنالتی بروند.

در ضربات پنالتی نیز آرسنال با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد تا این تیم و چلسی پیروزی بازی‌های دوستانه را از آنِ خود کنند.

 

پیروزی چلسی مقابل سالزبورگ

 

آرسنال و آنژه

 

 

 

عکس‌های طنز در اینجا