در شب استراحت رونالدو و بدون او یوونتوس در سری آ ایتالیا مقابل برشا با نتیجه ۲ بر ۰ به پیروزی رسید.

یوونتوس در حالی که روزهای فشرده‌ای را سپری می‌کند، در چارچوب هفته بیست و چهارم سری a میزبان برشا بود. ساری در این مسابقه به رونالدو ستاره تیمش استراحت داد، تا مشکلی برای همراهی این تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا نداشته باشد.

شاگردان ساری بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵ با همکاری دنیلو و رمزی و یک ارسال مناسب می‌توانست به گل برسد. اما ضربه هیگواین راهی به دروازه برشا پیدا نکرد.

در ادامه برشا هم یک موقعیت داشت و دقیقه ۲۱ تلاش بالوتلی برای گلزنی به سرانجام نرسید. شش دقیقه بعد یوونتوس یک فرصت دیگر را روی همکاری دیبالا و کوادرادو از دست داد.

پس از آن بازی در اختیار یوونتوس بود و دقیقه ۳۸ دیبالا برای این تیم گلزنی کرد. دیبالا در محوطه جریمه برشا صاحب توپ شد و پس از یک حرکت با ضربه‌ای دقیق دروازه برشا را باز کرد.

 

یوونتوس و یک پیروزی ارزشمند بدون رونالدو

 

حملات یوونتوس ادامه داشت و دقیقه ۴۲ حرکت دیبالا و ضربه او روی پاس بتانکور با واکنش مناسب سنگربان برشا همراه شد. سه دقیقه بعد هم ارسال دیبالا و ضربه سر روگانی با عکس‌العمل آلفونسو رو به رو شد.

یوونتوس در نیمه دوم هم دست از حمله بر نمی‌داشت، دقیقه ۴۹ ارسال کرنر دیبالا و ضربه سر بونوچی توسط آلفونسو دفع شد.

بازی برتر یوونتوس ادامه داشت، این تیم برشا را در زمین خود حبس کرده بود. این شرایط پا بر جا بود و دقیقه ۷۵ کوادرادو گل دوم را هم به ثمر رساند. کوادرادو با پاس ماتوئیدی صاحب موقعیت شد و یک ضربه تمام کننده زد که گل دوم یووه شکل گرفت.

پس از گل سوم و با وجود تک موقعیت‌های برشا، یوونتوس بازی را اداره کرد و در نهایت مقابل برشا بدون رونالدو به پیروزی ۲ بر ۰ در هفته بیست و چهارم سری آ دست یافت و با یک بازی بیش‌تر صدرنشین فوتبال ایتالیا شد.

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز