پیشروی استقلال تهران در نقل و انتقالات تابستان همچنان ادامه دارد و این تیم امروز رضا اسدی و آرش رضاوند را جذب کرد.

مدیران استقلال تهران برای جبران ناکامی فصل‌های اخیر این تیم حضور پررنگی در نقل و انتقالات تابستان ۱۳۹۸ داشته‌اند و تاکنون ضمن حفظ مهره‌های کلیدی فصل قبل خود ۵ بازیکن جدید را نیز جذب کرده‌اند.

البته با خریدهای امروزشان که رضا اسدی و آرش رضاوند بازیکنان سابق سایپا بودند، این خریدها به ۷ نفر رسیده است. این در حالی است که یک مهاجم اهل مالی به نام دیاباته امروز به ایران آمده تا پس از انجام تست‌های پزشکی قرارداد خود را با استقلال به امضا برساند.

با توجه به انتخاب استراماچونی و حضور فعال و پررنگ در نقل و انتقالات مشخص است که مدیران استقلال در این فصل فقط به دنبال کسب مقام قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی هستند تا از این طریق گوشه‌ای از ناکامی‌های چند فصل اخیر خود را جبران کنند.

البته بیش‌تر بازیکنان جذب شده توسط استقلال جوان و مستعد هستند و نشان می‌دهد که مدیران استقلال علاوه بر نتیجه‌گیری در فصل پیش رو نگاهی به آینده این تیم نیزدارند. تا در آینده از ظرفیتی که اکنون ساخته‌اند استفاده و بهره کافی را ببرند.

لازم به ذکر است که استقلال تاکنون علی دشتی، مسعود ریگی، سیاوش یزدانی، محمد بلبلی، علی باقری، رضا اسدی و آرش رضاوند را جذب کرده‌اند. استقلالی‌ها همچنین علاوه بر دیاباته به دنبال یک دروازه‌بان ذخیره اما مطمئن برای جانشینی سید حسین حسینی نیز هستند.

باید دید که پیشروی استقلال در نقل و انتقالات تا چه زمانی ادامه پیدا کرده و این باشگاه کی تیم خود را خواهد بست.

 

نقل و انتقالات استقلال و جذب اسدی و رضاوند