سان در گزارشی مدعی شد که آرسنال در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا با پیشنهاد ۲۵ میلیون پوندی برای کوئینسی پرومس آژاکس اقدام کرده است.

آرتتا تلاش می‌کند تا با آرسنال در فصل آینده حضور قدرتمندی در لیگ جزیره و مسابقات اروپایی داشته باشد. از این رو حضور پر رنگ و موفق در نقل و انتقالات را در دستور کار خود و مدیران امارات قرار داده است.

در هر چند حضور توپچی‌ها در بازار خرید بازیکن پر رنگ بوده، اما تاکنون موفقیت آمیز نشان نداده و خریدی برای آرسنال به ثبت نرسیده است.

این در حالی است که مذاکرات برای جذب توماس پارتی و کوتینیو همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد که آرسنال فاصله چندانی با خرید ۴۵ میلیون پوندی پارتی از اتلتیکو مادرید ندارد.

از طرفی لاکازت مورد توجه یوونتوس قرار گرفته و باشگاه تورینی علاقه زیادی به جذب مهاجم فرانسوی آرسنال نشان داده است تا جایی که این باشگاه برای کم کردن هزینه خرید لاکازت، دانیل روگانی و کریستین رومرو  را به توپچی‌ها پیشنهاد داده است.

در اینجا بخوانید:

با توجه به احتمال جدایی قریب الوقوع لاکازت آرسنال برای او دنبال جانشینی بهتر است و از این رو به مهاجم آژاکس یعنی کوئینسی پرومس در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا پیشنهاد داده است.

این را سان انگلیس مدعی شده و آورده که پیشنهاد آرسنال برای مهاجم ۲۸ ساله و هلندی آژاکس ۲۵ میلیون پوند است. پرومس یکی از ستاره‌های آژاکس می‌باشد که در خط حمله این باشگاه بخوبی درخشیده است.

این بازیکن هلندی در فصل نیمه تمام لیگ برتر هلند در ۲۰ بازی برای آژاکس ۱۲ گل و ۴ پاس گل به ارمغان آورده و در لیگ قهرمانان اروپا نیز برای این تیم در ۵ پازی که به میدان رفته ۴ گل به ثمر رسانده است.

عملکرد بسیار خوب پرومس در ترکیب آژاکس آقای گلی او در این تیم آن هم با حضور حکیم زیاش را در پی داشته است.

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان نیوز