در حالی که پیمان بابایی یکی از گزینه هایی یحیی گل محمدی برای جانشینی عیسی آل کثیر در پرسپولیس بود، تراکتور در آستانه خرید این بازیکن در نقل و انتقالات فوتبال ایران ایران است.

محرومیت عیسی آل کثیر در پرسپولیس دست یحیی گل محمدی را برای خط حمله بسته و باعث شده که پرسپولیس با مشکلاتی در خط حمله مواجه باشد.

از این رو بود که سرمربی پرسپولیس لیستی را به باشگاه داد تا از بین آن ها در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات فوتبال ایران یکی را جذب کند.

در این لیست پیمان بابایی مهاجم فعلی ماشین سازی تبریز که سابقه بازی در لیگ آذربایجان و حتی آقای گلی این لیگ را در کارنامه دارد هم دیده می شود.

اما امروز خبر رسید که پیمان بابایی با باشگاه تراکتور به توافق اولیه رسیده و فاصله چندانی با حضور در جمع تی تی ها ندارد.

در اینجا بخوانید:

علاوه بر آن خود بابایی بلافاصله پس از مذاکره با مسئولان تراکتور در یک استوری در فضای مجازی اعلام کرد که خواسته غیر منطقی از باشگاه بزرگ تبریز نداشته و او تحت قرارداد ماشین سازی است و رضایت این باشگاه باید جلب شود.

این استوری تاییدی برای مذاکرات پیشرفته گزینه پرسپولیس برای جانشینی عیسی آل کثیر است و باید پیمان بابایی را به باشگاه تراکتور بسیار نزدیک دانست.

با توجه به اینکه مدیریت باشگاه ماشین سازی تبریز بسیار به مالک تراکتور نزدیک است، می توان انتظار داشت که توافق دو باشگاه برای بابایی به زودی حاصل شود.

پیمان بابایی برای تقویت خط حمله تراکتور در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران مورد توجه علیرضا منصوریان قرار گرفته و قرار است جای خالی رضا شکاری را در این تیم پر کند.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز