دیلی میل در گزارشی مدعی شد که پائو تورس مدافع میانی ویارئال در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا مورد توجه تیم‌های چلسی منچستریونایتد منچسترسیتی آرسنال و بارسلونا قرار گرفته است.

چلسی و منچستریونایتد غول‌های فوتبال جزیره هستند که خیز بلندی برای تقویت خود در نقل و انتقالات تابستان برداشته‌اند.

فرانک لمپارد تا کنون خرید حکیم زیاش و تیمو ورنر را قطعی کرده و کی هاوارتز و یک مدافع چپ دیگر هم می‌خواهد. از طرفی یونایتد نیز هنوز خریدی را قطعی نکرده اما سانچو هدف اصلی شیاطین سرخ است و خرید یک مهاجم نوک و مدافع میانی را نیز در دستور کار سولسشائر قرار دارد.

با این حال خرید یک مدافع میانی دیگر هدف مشترک چلسی و منچستریونایتد در تابستان جاری است. اوپامکانو لایپزیش، کولیبالی ناپولی دو مدافعی هستند که پیش‌تر این دو تیم دنبال می‌کردند.

اما دیلی میل گزارش داد که چلسی منچستریونایتد منچسترسیتی آرسنال و بارسلونا تیم‌هایی هستند که در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در پی خرید مدافع میانی ویارئال یعنی پائو تورس هستند.

در اینجا بخوانید:

پائو تورس ۲۳ ساله و اسپانیایی است و از سه سال پیش تا کنون در تیم اصلی ویارئال توپ می‌زدند. این بازیکن هنوز تحت قرارداد ویارئال است و بند آزادسازی او ۴۵ میلیون پوند می‌باشد.

قیمتی که با توجه به هزینه سایر مدافعانی چون اوپامکانو و کولیبالی بسیار برای تیم‌های اروپایی قابل قبول و مناسب خواهد بود.

هر چند تورس پامداد امروز و در دیدار مقابل بارسلونا یک گل به خودی را بنام خود ثبت کرد، اما در کل فصل با عملکردی خوب از جمله برترین بازیکنان ویارئال بوده است.

این بازیکن که پرورش یافته آکادمی ویارئال است، در فصل جاری لالیگا در ۳۰ بازی برای تیمش به میدان رفته و ۲ گل و ۱ پاس گل نیز به ثبت رسانده است.

همچنین با نمره میانگین ۶.۸ از جمله بازیکنان برتر ویارئال به شمار می‌رود. همین آمار خوب باعث شده که تورس جوان مود توجه تیم بزرگ فوتبال اسپانیا یعنی بارسلونا قرار بگیرد.

هر چند که غول‌های فوتبال جزیره را نیز نباید فراموش کرد. از نزدیکان تورس شنیده می‌شود که این بازیکن در حال آموزش زبان انگلیسی است و به نظر می‌رسد تیم‌های لیگ جزیره شانس بیش‌تری برای جذب او دارند.

 

 

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان‌نیوز