اسکای اسپورت مدعی شد که اینترمیلان ایتالیا هم به تیم‌هایی از جمله آرسنال و چلسی پیوست که خرید ماتیاس گینتر مدافع مونشن گلادباخ را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال می‌کنند.

اشکرینیار مدافع اینتر مشتریان زیادی دارد و احتمال ترک نراتزوری توسط این بازیکن بسیار زیاد است. از این رو آنتونیو کونته دنبال انتخاب جایگزینی مناسب برای اوست.

از طرفی آرسنال هم در خط دفاع خود ضعف محسوسی را احساس می‌کند و مصطفی و داوید لوئیز عملکرد بسیار متزلزلی را از خود نشان می‌دهند.

اما چلسی در حال برنامه‌ریزی برای حضوری قدرتمند در فصل آینده است و سعی می‌کند با جذب بازیکنان با کیفیت فصل آینده را در جمع مدعیان جام‌های داخلی و اروپایی باشد.

از این رو و در حالی که آرسنال و چلسی از قبل ماتیاس گینتر مدافع ۲۶ ساله دورتموند را زیر نظر داشتند، اسکای اسپورت مدعی شد که اینترمیلان هم به این جمع پیوسته و در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال خرید این مدافع آلمانی است.

در اینجا بخوانید:

گینتر سال ۲۰۱۷ از دورتموند به مونشن گلادباخ پیوست و یکی از مهره‌های تاثیرگذار خط دفاع این تیم به شمار می‌رود. این بازیکن در ۳۱ بازی از فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بوندسلیگا برای گلادباخ به میدان رفته و با وجود بازی در خط دفاع یک گل و یک پاس گل هم به ثبت رسانده است.

این بازیکن همچنین با میانگین نمره ۶.۹ در هر بازی نشان داده که عملکرد قابل قبولی در طول فصل از خود بجا گذاشته است.

چلسی در حالی خرید گینتر را دنبال می‌کند که اوپامکانو مدافع لایپزیش گزینه اصلی لمپارد برای خط دفاع بود، اما این مدافع بتازگی قرارداد خود را یک سال دیگر تمدید کرده است.

قیمت گینتر چیزی در حدود ۳۰ میلیون یورو تخمین زده می‌شود و تیم‌های خواهان او بعید است بتوانند با مبلغی کم‌تر از آن مدافع آلمانی مونشن گلادباخ را به خدمت بگیرند.

 

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز