سان مدعی شد که باشگاه چلسی با نظر مستقیم فرانک لمپارد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا آماده خرید آلفونس آرئولا دروازه‌بان قرضی پاری سن ژرمن در رئال مادرید است.

میانه‌های فصل بود که لمپارد کپا را بدلیل عملکرد ضعیف نیمکت نشین کرد و کبایرو را در ترکیب اصلی چلسی قرار داد.

پس از مدتی و در چارچوب جام حذفی دوباره یک فرصت به کپا داده شد و او توانست با عملکرد خوب دوباره جایگاه خود را در ترکیب اصلی پیدا کند.

با این حال لمپارد از همان ابتدا دنبال پیدا کردن جایگزینی مناسب برای او بود و چلسی برای این منظور با گزینه‌های مختلفی از جمله نویر بایرن مونیخ، دوناروما میلان، اونانا آژاکس و دین هندرسون منچستریونایتد ارتباط برقرار کرد.

حتی در مقطعی که کپا دوباره به شرایط آرمانی برگشته بود، چلسی به خرید یک دروازه‌بان دوم مطمئن هم فکر می‌کرد و فورستر ساوتهمپتون مد نظر لمپارد بود.

در اینجا بخوانید:

اما پس از شکست دو شب پیش چلسی مقابل وستهام در لیگ برتر انگلیس و دریافت سه گل در این بازی، دوباره شایعه خرید دروازه‌بان اصلی و مطمئنی برای چلسی بر سر زبان‌ها افتاده است.

در جدیدترین خبر پیرامون این موضوع، سان مدعی شد که چلسی با نظر مستقیم لمپارد آماده خرید آلفونس آرئولا دروازه‌بان قرضی پاری سن ژرمن در رئال مادرید است و قصد دارد او را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا جایگزین کپا کند.

در این گزارش آمده که چلسی قصد دارد کپا را به سویا قرض داده و از این طریق او را در فضایی جدید دوباره احیا کند.

اما آرئولا که تابستان گذشته در ازای بخشی از قرارداد انتقال ناواس بصورت قرضی به رئال مادرید پیوسته بود قرار است در پایان فصل به پاری سن ژرمن برگردد و احتمالا یکی از گزینه‌های فروش این تیم خواهد بود.

به نظر می‌رسد آرئولا ۲۷ ساله یکی از گزینه‌های اصلی لمپارد برای پست دروازه‌بانی چلسی در فصل آینده است و در کنار اونانا آژاکس شانس زیادی برای آبی پوش شدن دارد.

 

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز