به گزارش نشریه میرر چلسی این امکان را دارد که با پرداخت ۴۰ میلیون پوند ناتان آکه را از دستان منچسترسیتی خارج کرده و او را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به استمفوردبریج برگرداند.

در حالی که تمرکز فرانک لمپارد برای تقویت چلسی در فصل بعد بیش‌تر روی فاز تهاجمی است، اما خط دفاع آبی‌های لندن نیز به ترمیم نیاز دارد و چند گزینه مورد توجه مدیران و سرمربی بلوزها هستند.

اوپامکانو از لایپزیش و پائو تورس ویارئال تنها گزینه‌های منتشر شده لمپارد برای قلب دفاع چلسی بوده‌اند و بیش‌تر نفرات دفاعی مد نظر ستاره سابق آبی‌ها، در دفاع‌های کناری مخصوصا سمت چپ هستند.

داوید آلابا، بن چیلول، تاگلیفیکو و دینیه از اورتون گزینه‌ها برای پست دفاع چپ و جایگزین مارکوس آلونسو می‌باشند.

با این حال ناتان آکه مدافع سابق چلسی که سال ۲۰۱۷ با ۱۷ میلیون پوند به بورنموث فروخته شد یک گزینه در دسترس و مطمئن برای قلب خط دفاع تیم لمپارد است.

در اینجا بخوانید:

در قرارداد فروش آکه به بورنموث بندی قرار داده شده است که طبق آن چلسی می‌تواند در یک بازه زمانی مشخص با ۴۰ میلیون پوند مدافع حالا ۲۵ ساله خود را به استمفوردبریج برگرداند.

در این راستا مترو مدعی شده که از این بازه زمانی ۷۲ ساعت باقی مانده و چلسی در صورت تمایل می‌تواند ناتان آکه را که در آستانه امضای قرارداد با منچسترسیتی در ازای ۴۱ میلیون پوند است، از دستان این تیم در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خارج کند.

دیروز بود که اسکای اسپورت مدعی شد، ناتان آکه با ۴۱ میلیون پوند دومین خرید گواردیولا برای منچسترسیتی و پس از نهایی کردن فران تورس است.

آکه در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر انگلیس برای بورنموث در ۲۹ بازی به میدان رفته و ۲ گل و ۲ پاس گل برای این تیم به ارمغان آورده است.

فرانک لمپارد با بازگرداندن این مدافع هلندی که حالا تجربه و رشد قابل توجهی پیدا کرده است، می‌تواند مشکلات خط دفاع خود را به حداقل برساند.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز