در حالی که آرسنال سعی می‌کرد مالانگ سار را بعنوان بازیکن آزاد در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا جذب کند، گاردین فاش کرد چلسی در نزدیکی توافق با هدف ۲۱ ساله این تیم است.

بدون شک چلسی یکه تاز بی رقیب نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا بوده است. آن‌ها به هر بازیکنی که خواسته‌اند، دست یافته و بازیکنان بزرگی را به استمفوردبریج آورده و خواهند آورد.

حکیم زیاش و تیمو ورنر خریدشان قطعی شده و در تمرینات آبی‌ها شرکت کرده‌اند و شنیده‌ها حاکی از توافق نهایی برای خرید کی هاوارتز، تیاگو سیلوا و بن چیلول است.

از طرفی گاردین مدعی شد که هدف آرسنال یعنی مالانگ سار مدافع ۲۱ ساله و آزاد نیس فرانسه دیگر بازیکنی است که در نزدیکی توافق نهایی با چلسی است.

در اینجا بخوانید:

آبی‌های لندن با توجه به محرومیت یک ساله از نقل و انتقالات و همچنین فروش موراتا و هازارد بودجه قابل توجهی برای خرید بازیکن ذخیره کرده‌اند.

این در حالی است که دیشب پدرو را نیز به رم فروختند و امرسون پالمیری را هم احتمالا بزودی خواهند فروخت. رومن آبراموویچ چیزی در حدود ۲۵۰ میلیون پوند از فروش بازیکن در یک فصل اخیر بدست آورده و ذخیره مطمئنی برای خرید بازیکن دارد.

از این رو دست فرانک لمپارد را برای ایجاد تغییرات گسترده و مورد نظر باز گذاشته و باعث شده چلسی بهترین‌های بازار نقل و انتقالات را از آن خود کند.

بدون شک آمدن کی هاوارتز در کنار بن چیلول و حتی مالانگ سار چلسی را قدرتمندتر از گذشته خواهد کرد و باید از هم اکنون این تیم را مدعی اصلی فتح لیگ جزیره دانست.

مالانگ سار در آخرین فصل حضورش در نیس و فصلی که بدلیل بحران کرونا نیمه تمام ماند، در نوزده بازی لیگ ۱ فرانسه، با وجود بازی در خط دفاع یک گل زده و نمره میانگین و قابل قبول ۶.۷ را بدست آورده است.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا