چلسی با لمپارد به دنبال تغییرات اساسی و ساختن تیمی قدرتمند در فصل آینده است و از این رو در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا علاوه بر کی هاوارتز در پی داوید آلابا از بایرن مونیخ نیز است.

فرانک لمپارد قصد دارد در فصل آینده با چلسی برای قهرمانی لیگ جزیره رقابت کند و از این رو خرید بازیکنان بزرگ در دستور کار مدیران فنی آبی‌های لندن قرار گرفته است.

علاوه بر خرید قطعی حکیم زیاش و تیمو ورنر در فاز تهاجمی، لمپارد به کی هاوارتز ستاره لورکوزن هم فکر می‌کند و از این رو مذاکرات مدیران چلسی برای خرید او در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا ادامه دارد.

لورکوزن برای فروش کی هاوارتز ۹۰ میلیون پوند طلب کرده است که این رقم برای ستاره‌ای که تاثیر فراوانی در گلزنی تیمش خواهد داشت، خیلی هم زیاد به نظر نمی‌رسد.

اما بجز فاز تهاجمی، تیمی در حد قهرمانی فوتبال جزیره باید در دفاع هم قدرتمند باشد و از این رو لمپارد برای دفاع‌های میانی و کناری خود نیز برنامه دارد.

در اینجا بخوانید:

چلسی و خرید رسمی تیمو ورنر در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ اروپا

گزینه‌های چون بن چیلول دفاع چپ لسترسیتی و اوپامکانو دفاع میانی لایپزیش نفراتی هستند که در اولویت خرید تابستان امسال چلسی قرار دارند.

اما اتلتیکو چاپ بریتانیا مدعی شده که چلسی و لمپارد برای پست دفاع چپ در پی داوید آلابا از بایرن مونیخ هستند و شرایط خرید این بازیکن را بررسی می‌کنند.

داوید آلابا تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد و هنوز برای تمدید با این باشگاه به توافق نرسیده است. باواریایی در صورت عدم توافق با آلابا سعی می‌کنند این بازیکن را با ۵۰ میلیون یورو به فروش برسانند.

به نظر می‌رسد که چلسی در صورتی که موفق به خرید بن چیلول از لسترسیتی نشود، با جدیت برای آلابا تلاش خواهد کرد. این در حالی است تاگلیفیکو آژاکس نیز توانسته نظر لمپارد را به خود جلب کند و قیمت پایین‌تر او و آلابا می‌تواند شانس آنان را برای حضور در استمفوردبریج افزایش دهد.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز