ایندیپندنت گزارش داد که باشگاه چلسی در پی آنخل گومز هافبک ۱۹ ساله منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا است و قصد دارد روی او سرمایه‌گذاری کند.

در حالی که منچستریونایتد با دست پر وارد بازار نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا شده بود و گقته می‌شد این باشگاه چند خرید بزرگ خواهد داشت، این چلسی بود که گوی سبقت را از همه تیم‌های لیگ جزیره ربود.

منچستریونایتد هنوز به اصلی‌ترین هدف خود یعنی سانچو نرسیده و به تلاش خود برای او ادامه می‌دهد. اما چلسی علاوه بر حکیم زیاش که از مدت‌ها قبل قطعی شده بود، چندی پیش نیز تیمو ورنر را نهایی کرد.

پس از آن بدنبال یک مدافع چپ ایده‌آل است و برای این منظور نیز، بن چیلول لسترسیتی، تاگلیفیکو آژاکس و داوید آلابا بایرن مونیخ را در نظر گرفته است.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که به نظر می‌رسد کی هاوارتز ستاره لورکوزن نیز به آبی‌های لندن نزدیک باشد. از طرفی به تازگی دکلان رایس هافبک دفاعی ۲۱ ساله وستهام هم به لیست خرید لمپارد اضافه شده تا مشخص شود آبی‌های لندن برای فصل بعد به جز قهرمانی به چیز دیگری فکر نمی‌کنند.

اما امروز ایندیپندنت یک جوان ۱۹ ساله را هم به لیست بلند بالای لمپارد اضافه کرده است. آنخل گومز هافبک ۱۹ ساله منچستریونایتد بازیکنی است که نام او جدیدا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا پیرامون چلسی شنیده می‌شود.

گومز پیشنهاد تمدید قرارداد از طرف منچستریونایتد را رد کرده است و از تیم‌های مختلفی در لیگ‌های معتبر اروپایی پیشنهاد دارد.

علاوه بر چلسی ، هامبورگ، بنفیکا و والنسیا نیز در پی آنخل گومز هستند و از این روست که این بازیکن پیشنهاد ۲۵ هزار پوندی منچستریونایتد را برای تمدید نپذیرفته است.

اوله گونار سولسشائر در مصاحبه‌ای تلویحا از عدم توافق با گومز برای تمدید خبر داد و اعلام کرد که احتمال رفتن او در پایان فصل وجود دارد.

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز