دیلی استار گزارش داد که فرانک لمپارد سرمربی چلسی برای تقویت خط دفاع تیم خود خوزه خیمنز از اتلتیکو مادرید را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا انتخاب کرده است.

یکی از مشکلات چلسی در فصل تازه پایان یافته لیگ برتر انگلیس خط دفاع متزلزل این تیم بوده که در مواقع حساس و بازی‌های مهم آبی‌ها را در تنگنا قرار داده است.

در حالی که عملکرد چلسی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا نشان می‌دهد که اولویت لمپارد تقویت فاز تهاجمی است، اما سرمربی آبی‌ها از تقویت خط دفاع غافل نیست.

دیلی استار مدعی شد که انتخاب لمپارد برای قلب دفاع چلسی در فصل آینده خوزه خیمنز مدافع وسط ۲۵ ساله اتلتیکو مادرید است و آبی‌ها پس از پایان لیگ قهرمانان اروپا با پیشنهادی ۶۰ میلیون پوندی برای او اقدام خواهند کرد.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که پیش‌تر از پائو تورس، ناتان آکه، گینتر و لوئیس دانک هم برای تقویت خط دفاع چلسی یاد می‌شد. از طرفی اوپامکانو هم اولین بازیکنی بود که با آبی‌های لندن لینک شده بود، اما این بازیکن تصمیم گرفت قرارداد خود را با لایپزیش تمدید کند.

چلسی در لیگ قهرمانان اروپا و در مونیخ شنبه ۱۸ مرداد به دیدار بایرن خواهد رفت و با توجه به شکست خانگی ۳ بر ۰ در بازی رفت کار سختی برای صعود به مرحله یک چهارم دارد.

از طرفی اتلتیکو مادرید هم با حذف لیورپول به یک چهارم رفته و در این مرحله از لیگ قهرمانان باید به دیدار لایپزیش آلمان برود. بنابراین چلسی برای آغاز مذاکره با خیمنز و اتلتیکو باید تا اوایل شهریور و پایان مسابقات اروپایی صبر کند.

خوزه خیمنز در لالیگا فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹، ۲۱ بازی برای اتلتیکو انجام داده و نمره میانگین ۶.۹ را در هر بازی به ثبت رسانده است. همچنین در لیگ قهرمانان نیز این بازیکن ۴ بازی انجام داد و یک پاس گل هم به ثبت رسانده است.

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان نیوز